Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

SKODA 180 L


Estelle

Recommended Posts

някой ми беше казал че двигателя е от калибра 2.0 ама изглежда не е ! а от какво е двг-то

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя черният резервоар гаче е от торбаланче :mrgreen:

К'во държат в него? Чорба за миячката или антифриз?!?

 

бензин!!! забранено е резервоара да стой в купето при пилота!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДВГ-то си е ауди 1.8,че даже има и хидравлика

 

Доколкото съм чувал тази с двигателя от Ауди катастрофирала тежко, така че май не е тази на снимката. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скодата е състезателна - къдеро има състезяния и тя участва. А по другия въпрос - VW и ауди са с еднакви мотори в смисъл има една купчина мотори с двете емблеми едновременно. А от вагените с надлъжен мотор са срите пасати първите, голфовете са с напречен а ауди 80 и 100 са с надлъжен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кво пък толкова ви е направил човека разбирам да е опропастил 50

годишна шкода тогава да недоволсвате

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама картера ми понамязва на 120ков :mrgreen: ама ми е интересно как е направил карданчетата за скоростния лос... дали е било много игра :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кво пък толкова ви е направил човека разбирам да е опропастил 50

годишна шкода тогава да недоволсвате

 

Аз не недоволствам :) аз се кефя на изпълнението - ако ставаше дума за мене де ! Мир да има.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между вторта и третата свещ отляво надясно се чете VW :mrgreen:
Както каза колегата това е ww. Имам ауди със същия мотор. Тук я няма помпата на хидравликата която стои под водната. Затворен е малкия кръг и нема термостат както и датчик.Подменен е оригиналния смукател/ухото стои свободно/с пълна инжекция. Оригинално е моно инжекция с вакум на делкото което тук е изолирано.Друго да изброявам ли.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да каже колко са му педалите за спирачки. Т.е защо са две цилиндърчета до цилиндърчето за съединителя???

До колкото знам може да има за предния кръг педал и за задния отделно.

 

Забележете подбора на джанти е особено шахматен :lol:

А аз си мислех че такива франкенщайнчовци няма в БГ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.