Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Поддръжка на кожен салон


Redline__

Recommended Posts

Айде почвам и аз с тъпите/спамерски въпроси (никога не казвай никога!) :lol: :

 

Я който има Вожен салон да каже използва ли някакви препарати, мазила, омекотители и т.н.

 

Става дума за на бащата Октавианът, светлия салон на места е потъмнял. Помогнете да й въьвърна максимално блясъка.

 

Thanks in advance ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почна се, а? Така трябва! За кожата - ако колата беше в Сф да ти кажа къде да идеш, ама предполагам, че си е във Варна. Иначе - закарваш колата на някоя автомивка (с добра слава разбира се - аз лично съм много доволен от пичовете дето са срещу МЕТРО...т.е. преди светофара към Аксаково - срещу магазина за техника - не се сещам точно кой беше) и им казваш, какво искаш. В случая - почистване на кожения салон. Хората си имат препарати и не е истина как чистят. Препаратите са професионални и ако можеш да се свържеш с някоя фирма, която снабдява автомивките ще е чудесно, тъй като предполагам може да ти се занимава ти да си го правиш :) Аз моята я карам на едно място в Сф, където са ми приятели (даже бачках там като имах време - за кеф, че на пича му трябваха хора) и съм много доволен от разултата - направо светна - не можах да я позная. За съжаление не помня името на препарата за кожата. Това може да ти даде идея какво да търсиш:

 

http://automaniasliven.hit.bg/sonax.html

 

http://www.autogeek.net/leathercare.html

 

Ама най-добре си е да я заведеш някъде да я почистят професионално. НО!!!! Не я изпускай от очи, че може да издраскат някъде кожата и после да кажат - ми то така си беше...

И аре стига се стиска - дай инфо за колата!

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако питаш мен закарай я на някоя добра автомивка там ще ти го направят като нов.

мога да ти препоръчам една в софия но за Варна нямам никакви идеи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sonax батко, това е решението!

 

Ако имаш път към София отиди в автоцентър СофАвто и срещу 200 лв. Няма да си познаеш колата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предната кола беше с кожен салон и сам си го поддържах - бях си купел някакъв препарат на фирмата TurtleWax за кожен салон - даже отчита цвута му - много съм доволен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси момчета, мисля да се вслушам в съветите ви ;) .

 

ZloQQ, инфо и снимки ще пусна сега в темата във "Всичко за всеки".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.