Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Rapid в Дианабад


Redline__

Recommended Posts

Черен (или тъмно сив) с лети джанти Метеор 13" (ако не се лъжа) карах зад него днес към 12 наобяд. Номер СА 7181 ... Много як изглеждаше, нямаше предна броня и беше адски разкрачен / \ .

 

Не можах да го настигна, бая газ даваше. Та някой да знае нещо за него, на наш човек ли е... Просто любопитствам ;) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така по описанието ми се струва, че знам кой е - даже е регистриран във форума:

http://www.skodaowner.org/forum/viewtop ... ight=rapid

 

само дето летите му джанти не са шкодови, а със фланци

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз в Дианабад живея цял живот и такова чудо не съм виждал,има само един който живее в задния блок и кара една златиста Шкодичка от тия по-старите с кръглите фарове!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е задължително там да живее - може просто да е минавал :idea:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може!!Ти от Варна ли си??Тук само учиш??Аз съм от Софиян,но уча във Варна и изкарвам повече време там!!! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И досега не си се обадил!ПРЕСТЪПНИК!:)Звънни някой път да се видим във варна!

0888 91 06 19-Искрен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Redline__ и drift, дан ви се меся, ама ако искате да се засечете, май Търново е вашето място :lol:, нали там спираше автобуса, пък и на неутрална територия ще сте :lol:

 

П. П.: оглеждайте се за рапиди, може да има и в Търново

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей стига де какво ме нападнахте така!! :lol: В четвъртък заминавам за Варна така,че от четвъртък до Декември съм си варненец!! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми да 12 блок е точно срещу 11 ОУ в което е поликлиниката,а моят блок е по назад в квартала срещу Фурната!!

Много приятен квартал онзи ден някой се опитал да ми свали антената,но явно не успял,и и приложил принципа "ако не е моя,на никой няма да е" и просто беше скършена наполовина.

 

088754 84 53 Ицо,ако сте в София(както и аз) звънкайте,че аз до Варна си ходя без колата и там за нея не мога да помогна там може да направиме срещичка на по някой друг Бушмилс!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми да 12 блок е точно срещу 11 ОУ в което е поликлиниката,а моят блок е по назад в квартала срещу Фурната!!

Много приятен квартал онзи ден някой се опитал да ми свали антената,но явно не успял,и и приложил принципа "ако не е моя,на никой няма да е" и просто беше скършена наполовина.

 

088754 84 53 Ицо,ако сте в София(както и аз) звънкайте,че аз до Варна си ходя без колата и там за нея не мога да помогна там може да направиме срещичка на по някой друг Бушмилс!!

 

Ама ние направо сме съседи :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде си ти??На колегата Фелицията сега я видях пред училището.Много сериозна бригада ше станеме в тоя Дианабад,между другото новите Шкоди са много популярни в квартала само в моя вход са 3. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде си ти??На колегата Фелицията сега я видях пред училището.Много сериозна бригада ше станеме в тоя Дианабад,между другото новите Шкоди са много популярни в квартала само в моя вход са 3. :D

 

Ами приканвай собствениците им за членство в клуба :) Аз съм регистриран в 15-та, там ми е ГП-то, иначе съм на 5 мин път. :D Мое да заформим една квартална среща :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там ли е, аз антена нямам ама дано да не пипат, че е и с варненски табли :x ... Баси, ний станахме 3ма ;) , напрао моем си напрайм Skoda Owners Club Dianabad :P drift, записах ти телефона, аз от утре съм пак в София, мое да пийнем по нещо в квартала :roll: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок.Аз съм до четвъртък тук.Звънни може да направим една Шкода Бригада до Студ.Град че е най-близо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.