Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Е, като не върви - НЕ ВЪРВИ!


BOZZZI

Recommended Posts

По Закона за Всемирната Гадост гадостите никога не идват сами! Фелациото нещо се ебава с вървенето на бензин и днес го пратих на майстор да го сплаши. Взех Фаворита и... ролката на водната помпа се разпадна на две! Сега трябва да стоя до нощите в офиса, за да избегна задръстванията и да не я прегрея!

 

Мамка му, ще взема да си купя една нова Фабия догодина :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стегни се, такива неща се случват.На мен колко пъти ми е идвало да разкарам шкодата, но не знам какво ме е спирало.Предполагам че всяка кола си има лоши моменти ;)

Виж измисли кога ша пием по бира, че си забравихме физиономиите :)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От моя 136 двигател имам една водна помпа в излишък- за 136! Ако я искаш ти я давам цялата :). С ролката :mrgreen:

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Познато ми е чувството да искаш да си изхварлиш колата и да си вземеш нова, дето да не се чупи. :mrgreen: Ама стегни се, всичко се оправя :) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мамка му, ще взема да си купя една нова Фабия догодина :evil:

 

Бояне, ако имаш възможност вземи си нова кола на лизинг - друго си е новото, но както знаеш и то понякога се чупи, така че пак може да се наложи да ползваш временно добре изпитаното старо;)

Човек, за който автомобилът е необходимост не може да си позволи "лукса" да има само един, па бил той и чисто нов... иначе се налага отвреме-навреме минаване на варианта таксита

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви, мили приятели! Това за новата кола беше по-скоро в сферата на шегата, но де да знае човек... Радвам се, че получих и съчувствие, и директно предложение за решаване на проблема, за което - ЕВАЛА, Митко (Skoda_Estelle)! Това показва, че в този форум не сме заради едни тенекии (било те и Шкодови), а защото сме готини хора.

Малко офф-топик: От чисто маркетингова гледна точка мога да кажа, че психографският профил на хората, които карат Шкода е изключително благоприятен за създаване на много лоялни потребители.

 

Между другото: не съм питал Митко, но обърнете внимание на текста под черта в постингите му. Вчера неговата мечта се сбъдна - едно жълто Гарде е вече негово! Засега повече върви, отколкото спира, но се надявам, че много скоро това ще се промени. От 2 години се опитвах да спася тази Шкода и ето че успяхме - да му е честита и дано скоро да я видим по срещи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви, мили приятели! Това за новата кола беше по-скоро в сферата на шегата, но де да знае човек... Радвам се, че получих и съчувствие, и директно предложение за решаване на проблема, за което - ЕВАЛА, Митко (Skoda_Estelle)! Това показва, че в този форум не сме заради едни тенекии (било те и Шкодови), а защото сме готини хора.

Малко офф-топик: От чисто маркетингова гледна точка мога да кажа, че психографският профил на хората, които карат Шкода е изключително благоприятен за създаване на много лоялни потребители.

 

Между другото: не съм питал Митко, но обърнете внимание на текста под черта в постингите му. Вчера неговата мечта се сбъдна - едно жълто Гарде е вече негово! Засега повече върви, отколкото спира, но се надявам, че много скоро това ще се промени. От 2 години се опитвах да спася тази Шкода и ето че успяхме - да му е честита и дано скоро да я видим по срещи!

 

 

Първо - да му е честито Гардето на Митко. Увурен съм , че ще му донесе много щастливи мигове, за ядове няма да говоря, те се забрявят.

 

Освен това съм съгласен с теб, не сме тук заради разни тенекии. Може да ви звучи адски смешно ама аз си обичам колата , възприемам я едва ли не като нещо живо. Смейте ми се колкото щете или ме обявете за луд, но преди няколко години, бях на 15 или 16 удариха колата на един светофар отзад и аз се скъсах от рев тогава, не за друго, а защото мислех, че ще отиде на боклука...е слава богу не стана така. Сега като се замисля, може да сте прави ако си помислите, че нещо не съм в ред :mrgreen: . Офф много се отплеснах от темата, извинете ме. :oops: Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още малко ще замълча и ще пусна малко снимчици на гардето в нова тема:).

Днес му беше първа баня от доста време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...От 2 години се опитвах да спася тази Шкода и ето че успяхме - да му е честита и дано скоро да я видим по срещи!

 

Bozzzi, да не е тази дето аз исках да взема, ама пропадна, щот малко позаминах към щатско? А не ми се взимаше колата и да я оставя на улицата докато се върна и чак тогава да я почвам...че кат се гледам - май нямаше да съм я почнал още...

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.