Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Узаконяване на двигател


Scrooge

Recommended Posts

Имам една молба до клуба на знаещите:

Как става узаконяването на купен двигател от друга кола така че да имам най-малко проблеми в КАТ.Един приятел ми каза че може и да мине само като прехвърляне на блок, а не на цял двигател.Предварително благодаря!!!

 

темата е преместена от раздел 'КУПУВАМ', поради причината, че не искаш да купиш нищо

corropt

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

 

1) Ако двигателя се взима от друга кола - документ за бракуване на старата.

2) Ако двигателя е нов - документ за вноса с номера на двигателя в него. За съжаление има една партида двигатели 120 които са внесени с обща фактура без номера и ти издават една бележка от Мототехника че този двигател е един от тях.

3) Документ от Технотест, че този двигател може да се монтира на тази кола и че е монтиран правилно.

4) Документ за покупка на двигателя (за това не съм сигурен - аз имах...)

 

Това се сещам засега.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правил съм я. Верно преди 5-6 години, но и сега много не се е променило.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та значи в малките талони не пише номера на двигателя това го пише само в големите талони а те не са нужни за ГТП а само като се продава колата така че слагаш двигателя и си караш според мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.