Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

problem s zadnoto oka4vane na 120l


biser.or

Recommended Posts

vibracii otzad !!!gumite sa idealno pravi i balansirani,no use6taneto e kato vse sdno 4e kara6 s kriva guma....vazmojno li e da ima kriva poluoska?

 

Писането на кирилица е задължително!

Mishelle™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Полуоска не може да се огъне, тя се чупи! Я се ослушай за шум, да не би да си натрошил камък отзад! Вдигни на крик-крокодил само едното колело, като сложиш крика точно под планката с болтовете на носача. Подпри колата, запали я и пусни да се върти на скорост и погледни как е ситуацията. Ако всичко е ОК, опитай с другото колело. Все ще откриеш нещо!

Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последваи съвета на колегата Скорост ние така открихме проблема на един авер само че там излезе че дерта е в диференциала. Аз имах подобен дерт ама единият ми амортисьор като го свалих влизаше и излизаше като го натисна или дръпна с два пръста без каквото и да е усилие. Огледаи хубаво захващането на ръкавите към носачите и дано намериш проблема. Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам едно проблемче... :roll: абе оня ден изкарах баба ми и стигна до към 40- 50 и колата почна да се чуди на къде да хване... просто а на лево а на десно и то с голяма сила предницата и тя бяха а волана е тежък та знае ли се... въобще само си я пребрах в паркинга и я заебах само погледнах на бързо от долу ми... нищо не редно не видях дееба :evil: само че носи направо щех се завъртя с 40км/ч че и хора да отрепам :evil: някои има ли идея от какво може да става тъка :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я първо огледай всички гуми. След това навърташ волана и гледаш кормилните щанги. След това гледаш задното окачване...

 

Поздрави и успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.