Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Гумички за клапани.


wolf_1

Recommended Posts

Здравейте колеги,

имам Фаворит 94г. с двигател 781.135B,

какви гумички за клапани трябва да си взема и откаде,

за да са читави? Хапва масълце колата около 300г/1000км:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти, ако отидеш при моя човек, за който ме пита преди малко, той си купува частите и ти дава касова бележка после. Така не се занимаваш и няма вероятност да купиш грешна част.Доколкото знам ги купува от Симеоновско шосе частите. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най - доволен съм от Elring ... предишния комплект ги свалих на около 50 000 км. и не бяха пропуснали . Сега са масови Corteco едни синьо зелени , но аз лично нямам добри впечатления от тях , а за тез 300/1000 си е в рамките на фабричния допуск.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е, че оня ден свалих свещите и трите бяха нормални, а на четвъртата имаше много бледо жълто отлагане подобно на котлен камък и омаслена резба не свещта. Порових се в нета и се твърди че може или да ми пропускат гумички или маслен сегмент... На някой случвало ли му се е подобно нещо?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При горенето на масло по свещите се получава керемидено червен нагар и не се образува котлен камък ... по - скоро виж дали кабела е читав и свеща , а може и гарнитурата на главата да пропуска по малко водица.

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък доколкото знам, свещта е керемидена, когато горенето в цилиндъра е перфектно, а когато гори масло, свещта става черна. Отлаганията от изгоряло масло са в черен цвят.

Колкото до проблема на колегата, изглежда ми на пропускаща гарнитура на главата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.