Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Здравейте, шкодари!


yosif

Recommended Posts

Леле евала човече, как я охарактеризира Щкодата 100% в един пост :-) За толко кратко време си схванал що е то Шкода 120 и ЗАЩО има такъв як фен клуб.

От 2 год смених баба 120 с Опел Астра и вервай ми не минава ден да не гледам какви 120ки се продават и да се възпирам с мъка да не си купя една ей така, само за да имам пак 120ка :-)

Сега, няма сравнение с Астрата, отвсякъде е ПО ако не за друго то защото е с 10 години по-нов модел (моята де) ОБАЧЕ не е Шкода :-)

 

За Вебера... има и Лади с Вебер. Мисля че първите Лади са с карбуратори Вебер, обаче откъм началото на 80сетте са само Солекси.

 

Противно на изказаните тук мения смятам че Иков не е лош карбуратор и разхода на Баба Шкода го доказва. Верно е че с паленето с тези пускови карбуратори е зор. И аз имах Трабант преди Шкодака и там беше зор. Иначе Шкодата си има чалъм. Напомпваш хубаво на газта да нацърка беннзинец, зачакваш 10-15 секунди да се поизпари и въртиш - пали кибрит и при - 15 ( от втория път)

Иначе, направо не вярвам че е на 130 К без ремонт и върви добре. Общо взето изкарват до 100-110 и после си иска ремонт. Гори масло, цапа свещи....

 

Както и да е , 120 е УНИКАЛЕН автомобил, и ти желая много безаварийни километри удоволствие

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

луд, луд! надъхан си човече, това е :) и аз така азвиднъж се зарибих страшно много с шкодилака, на втория ден каране ме отнесе :)

весели пътешествия ти пожелавам с новия шкодак :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.