Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ЧЕРНА ШКОДА ОТ ПЕРНИК


Guest

Recommended Posts

1во Извинявам се че пак разводнявам клуба но не мога да се сдържа, така или иначе скоро няма да ме има, така чееееееее хора получих душевен оргазъм http://i.mobile.bg/perl/main.cgi?topmen ... f1=details Вижте какво Злато!!! ЧЕРНА шкодаааааааааааааааа копелееееее умирам, ако я вземе някой да дойде в сф плащам му по 5лв на снимка с нея!!! Без базик

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата не е черна, а е бордо на цвят. На първата снимка лъже сянката, ама в описанието си пише, че е бордо, пък и на втората снимка се вижда ;)

Е, поне се надявам оргазъма да е бил як ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ne ne старата ми беше бордо, това е винено червено кажи речи леко по тъмна от твоята, съвсем леко. А тази красавица е черна! Айде изтрии ми профилите помолих ти се много учтиво :mrgreen: ето го и за wallpaper с хубави размери http://xs308.xs.to/xs308/06426/11159951877960333_d2.JPG Оправих тая снимка щото из отзадзе е по - секси :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сашо, далтонист ли си, приятелю? :P Шкодата е тъмно червена, отиваща малко към патладжанена на цвят. А това за профилите ти казах вчера какво мисля ,ама ти си знаеш. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма значение, вярвам че ако силно вярваш в нещо, то то е така. 1вия път като я видях ми изглеждаше черна, и за мен тя е черна красавица :D

 

А за профилите Юли или не е влизал или се бъзика с мене

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гле'й ся макс - много добре разбрах, че искаш да ти бъде изтрит профила, защото не искаш да пишеш повече тук и защото клуба, както ти казваш, не те влече повече. Но какъв е този зор с триенето? Да, знам - лесно е, но защо държиш да е веднага :?: Профила ти може да бъде изтрит днес, утре, след година. Какво значение има за теб това? Ако клуба наистина не те влече - не пиши в него и това е, вместо да тръбиш, че съм се бъзикал с теб :mrgreen:

Имам нещо на ум, но не съм убеден защо искаш да напуснеш клуба. Но в крайна сметка решението е твое, никой насила не може да бъде задържан тук. В предишна тема колегите се опитаха да те разубедят, не мисля да го правя отново щом си направил своя избор. Дано е бил правилен за теб.

 

Успех и умната.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.