Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Fabia RS, ама комби ?


high_octane

Recommended Posts

Абе я да ви питам дали сте виждали Skoda Fabia RS, ама КОМБИ :?: :lol:

Един хубав ден както си седя и чакам рейса за към УНСС на 43-ти блок на Младост 1 и гледам профучава една Фабия с емблемата на RS на предната решетка, с бели рекаро седалки, с леТни джанти с зелени дискове, КОМБИ, тъмно зелен металик и задните стъкла затъмнени... Викам си бре к'во става тука - за пръв път виждам такова нещо въобще. Не знаех, че има такъв фен и не е в клуба... Отначало си мислех, че съм сбъркал за колата, ама вчера като се прибирах я скивах от рейса пак. Добре, че попадна в едно задръстване, че успях да я и поугледам... Някой да я е виждал ? Аз няколко пъти я засичам в районите на Младост. Исках да я снимам с GSM-ма, ама беше трудно измежду толкова коли... Да не е някой от форума и да се крие :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе я да ви питам дали сте виждали Skoda Fabia RS, ама КОМБИ :?: :lol:

Един хубав ден както си седя и чакам рейса за към УНСС на 43-ти блок на Младост 1 и гледам профучава една Фабия с емблемата на RS на предната решетка, с бели рекаро седалки, с леТни джанти с зелени дискове, КОМБИ, тъмно зелен металик и задните стъкла затъмнени... Викам си бре к'во става тука - за пръв път виждам такова нещо въобще. Не знаех, че има такъв фен и не е в клуба... Отначало си мислех, че съм сбъркал за колата, ама вчера като се прибирах я скивах от рейса пак. Добре, че попадна в едно задръстване, че успях да я и поугледам... Някой да я е виждал ? Аз няколко пъти я засичам в районите на Младост. Исках да я снимам с GSM-ма, ама беше трудно измежду толкова коли... Да не е някой от форума и да се крие :?:

 

За жалост от завода не се предлага RS цомби, но това не пречи ако човекът е фен да си я направи сам :)

 

Спирачки RS

Салон RS

Окачване

Броня RS

И е готов :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не забравяме, че Fabia RS се предлага само в черно, червено, сребристо и жълто. BTW, точно вчера в София видях жълта РС-ка...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има едно ниво на оборудване, GT се води, мисля, че то максимално се доближава до външния вид на RS.Само дето емблемата малко тъпо би стояла на комби, ама човека си знае.На мен малко ми напомня на болшинството BMW тройки, на които пише М3. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Болшинството????Че то останаха ли нормални 3ки в България-те всичките срещу 15лв(емблемата) стават М3ки!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A недей така-Жълта РСка-мания човек-само дето такситата и те са жълти мама му-но иначе на живо е много яко жълтото!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Болшинството????Че то останаха ли нормални 3ки в България-те всичките срещу 15лв(емблемата) стават М3ки!

 

Пълно е и с разни Аудита S ... ама понякога умирам от смях, щото тъпунгерите дето ги карат въобще не знаят кое кво значи и просто слагат каквато емблема намерят.

Примерно може да видите A4 с емблема S3 или А6 с емблема S4 :lol::lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сяк'ви изруди из България.Само да не забравяме, че най-важното в РС-а е двг-то :mrgreen: Но иначе и аз много се кефя на наточени комбита :) Да е жив и здрав човека и да съумее да стане член на клуба по-навреме :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има едно ниво на оборудване, GT се води, мисля, че то максимално се доближава до външния вид на RS.Само дето емблемата малко тъпо би стояла на комби, ама човека си знае.На мен малко ми напомня на болшинството BMW тройки, на които пише М3. :lol:

 

в мобилето видях някакво бмв М7 хахаха, яко просто

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.