Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Special Plus 5W-40


Recommended Posts

Привет Шкодари! :mrgreen:

По една случайност ми попадна масло Special Plus 5W-40.VW Norm 502/505/505.01

Тъй като карам Пунто-II 1.9 дизел, мисля, че то не е подходящо за моя двигател.

Опаковките са 5бр по един литър.Продавам го за 12л/л, като поднасям извиненията си към модераторите, че не публикувам обявата в раздела КУПУВА/ПРОДАВА. Който прояви интерес на лични.

С пожелания за много безаварийни километри от Фиат-форума! :mrgreen: :mrgreen:

 

ПП..Забравих да напиша, че маслото е специално за автомобилите от VAG GROUPP.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо това специал ми прилича на модел на маслото а каква му е маката не става ясно а иначе верно не е за тука темичката...:)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо това специал ми прилича на модел на маслото а каква му е маката не става ясно а иначе верно не е за тука темичката...:)))

 

Ми вие трябва да знаете... мен ко ме питате за SELENIA, AGIP, ERG ще ви пиша доста! :mrgreen:

Опаковката е сива на цвят, маслото е синтетично 5W-40, пише ,че е произведено в Германия на 12 юли 2006г дистрибутира се от Volkswagen AG и покрива нормите 502/505 00/505 01.

Темата съм я постнал тук защото въпросното касае по-новите от вашите любими автомобили, Октавия и Фабия! :mrgreen:

Пише само SPECIAL PLUS и над този надпис са изобразени емблемите на АУДИ,СЕАТ,ШКОДА и ФОЛКСВАГЕН.Явно е от т.нар. "специални масла", разпостранявани само в в гореизброените сервизи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.