Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

РЪЖДА


MadMax

Recommended Posts

Днес си измих/не бях го правил от началото на лятото/фелицията и кво да видя-яко ама яко ръжда-това като изключим 5-та врата под чистачката и двата предни калника отгоре където гумите мятат-там уж си е резон.Направо ми се дорева-даже се улавям че мисля как да я разкарам.А е на 9 години кола мамка му и прасе.Направо незнам..... :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми нормално, ранните фелиции преди фейслифта са с много слаба корозионна зашита. Нали затова и на мен ми се наложи да се лиша от моята за повече от 2 месеца, докато чаках тенекеджията и бояджията да си свършат работата, (както знаеш по правило тия са супер заети през лятото). Надявам се само добре да са я свършили - то напролет ще си проличи, ако ли не и аз ще се замисля за отърване от фелката, че иначе ще ми излезе солено...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз като се лиших от моят Фаворит за близо месец за смяна на вежди и боядисване и бояджията беше пръскал боята в/у голата ламарина и тази боя не можа да изкара и една зима, а боята е немска дадох 80 лв за 500 гр. боя кофти когато плащаш и не си вършат работата както трябва :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.