Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Айде Нов Проблем!Волана...


gogata

Recommended Posts

Взимаш колата и бавничко,да не стане някоя инфекция, отиваш в някой сервиз.Там ще ти кажат какво е.Предполагам се е счупило нещо по предницата. Така дистанционно е трудно да се каже.Според мен няма какво да му мислиш - ходи на майстор. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взимаш колата и бавничко,да не стане някоя инфекция, отиваш в някой сервиз.Там ще ти кажат какво е.Предполагам се е счупило нещо по предницата. Така дистанционно е трудно да се каже.Според мен няма какво да му мислиш - ходи на майстор. Успех!

 

Мерси...

И да ПИТАМ

ПУ МАМА МУ КАК ДА СЕ КАРА ШКОДА ЗАДА НЕ СЕ ПРЕЕБАВА ПОСТОЯННО ? :D

Сядаш, слагаш си колана и палиш въображаемия си 150к.с. двигател, като внимаваш на светофарите да не дръпнеш някоя бегачка и после да ти се сърдят :mrgreen:

И сега малко по-сериозно. Просто трябва да внимаваш повече и да се грижиш добре за нея :) Шкодата си е малко глезена кола, ама иначе си е яка :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това, че двигателя е отзад е голямо преимущество от гледна точка на проходимостта, а управлението не е перфектно, ама като му научиш чалъмите всичко си е наред. И идеална кола още не са измислили, така че си свиркай ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взимаш колата и бавничко,да не стане някоя инфекция, отиваш в някой сервиз.Там ще ти кажат какво е.Предполагам се е счупило нещо по предницата. Така дистанционно е трудно да се каже.Според мен няма какво да му мислиш - ходи на майстор. Успех!

 

Мерси...

И да ПИТАМ

ПУ МАМА МУ КАК ДА СЕ КАРА ШКОДА ЗАДА НЕ СЕ ПРЕЕБАВА ПОСТОЯННО ? :D

Нали ти казах че няма начин, ако караш бавно както казва 105RS пък ще ти се счупи контактния ключ, или мигачите ще почнат да се ебават, или фар ще ти изгори... Тя ако е решила да се чупи, няма какво да направиш ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

maxrpm,

 

Може и метеорит да те уцели....

 

Струвами се че колегата си има проблем с кормилната кутия. Хич да не я кара така, че ще се утрепа и той и тия покрай него. Ляга под колата и някой да върти волана. Ще се види къде е проблема. Те поне не са кой знае колко чаркове там...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм на мнението на Макс... оня ден нова бобина купих заработи екстра... слизам на некст ден маки! бръмчи, ручи, пуши... мрази ли ме тая кола какво става еби му маиката... :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.