Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Redline__ has RETURN !!!


Хашек

Recommended Posts

Не издържа ЧОВЕКЪТ! Цял месец с не-Шкода (в случая Сеат) не е лесно... Да му е честита новата Шкода! Подробности от него самия... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мнеее не е 120ка, той искаше фелиция МПИ, пък де да го знам, направи ми впечатление на някакъв сериозен тип, всякаш не му е за скороста а повече за визията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз пробвам да позная - 120ка с ладов мотор!

 

Още един глас тук :)

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нещо свързвам продажбата на колата на 'някъв луд' от Русе във Варна и новата придобивка на Коко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мне. Сигурен съм че няма да е 120. Няма и Фаворит да е. Едва ли е Фабия. Значи е Фелиция :mrgreen: И дано да е точно 1.6MPI Ако е пробвал такава със сигурност няма да вземе 1.3

В Русе има доста таксита Октавии Тур 1.6SR 101 коня. За моя огромна изненада Фелицията ускорява по добре (за бензин говорим). Само разликата в тежеста на купето да е, ми е съмнително, но мисълта ми е че ще се радвам Коко да е взел точно такава.

 

Някой да напише коефициентите и да залагаме. Може и анкета да пусна :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако видите една бяла варненска Фела из София, особено в маршрута Дианабад - Студентски град - бягайте, че неиздържащият ще ви прегази!

 

В раздел "продавам" бях пуснал една бяла Фелка 1.3 карбуратор. Коко я взе да си джътка из Сф.

 

А относно 1.6 - за какво му е такава - той си има във Вн 1.6, че и 101 коня :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

120-ката с ладовия мотор е вече във Варна (по-точно в Белослав - на 15км от Варна), познаваме се с момчето - Момчил се казва, голям фен е. Баща му също кара 120-ка с ладов мотор. Та искам да кажа - споко! - в добри ръце е, даже може да се каже, в по-добри ръце е :mrgreen: , Ванка, батка, ташак да става

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси. Felicia-та много си ме кефи, има база за надраждане :smt040 . Кво да се прави, липсваха ми шкодите и като цяло Favorit-ообразните и Favorit-оподобни конструкции :mrgreen: , та тая Fela ми се стори добър завършек на Нешкодовата ( :cry: ) ми епопея.

 

Колцата е 135 GLX Felicia и от 2 дена само я обикалям пред блока и не мога да й се нарадвам :) , даже вече комшиите почнаха да ме гледат изпод вежди :P . Днес бях в магазина на Симеоновско (между другото много бих искал да се изместя на квартира в самия магазин :mrgreen: ) и поставих началото на новата performance линия 8) .

 

A защо 1.3 ли, ами да, едната причина е, че във Варна си ми стои

един 1.6, а другата е, че в 1.3 Skoda двигателя намерих някаква тръпка, точно когато се сдобих с по-голям и по-мощен.

 

Тва е общо взето, Skoda-та не е като западните автомобили, но и западните коли не са като Skoda ;) :!: :!: :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен! От опит мога да кажа, че фелката 1,3 хич не е даже по-зле от западните коли в този клас, даже според мен по-добре върви и вози от разни там фордове, фиати, рендета, (к)опелета и пр...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде честито и от мен и със здраве да си я караш :)

 

 

ПС: Наистина е много гадно да си в София без Шкода :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен. Много безаварийни километри и много мацки в купето :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коко, приятелю, много ме зарадва новината! Щастлив съм, че отново ще има нископрелитаща червена линия (в случая бяла) по шосетата. Да си жив и здрав да си я караш дъъъъъъъълги километри!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

OOOO Koko-WELCOME BACK!Айде като идваш във Варна дрънни един тел да се скиваме да видя новата придобивка.

А за варненци-утре ще идвам към 12 часа-а ако някой от вас е свободен и няма какво да прави(в което се съмнявам) в 2 часа ще го заведа на мач-играем с Аксаково-а знаете какво се случи миналата година(с предишния ми отбор) с 2 полиция и кордон от 2 патрулки ни изкараха от стадиона-така че.......ще буде интересно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коко и от мен - ЧЕСТИТО! аз и на живо ти го казах, ма да драсна редче и тук :D Фелката си е супер - и като пипнеш малко по нея, ще почнем да ти завиждаме яко .... хубаво е, че поне барчето успях да ти свия, та да си имам нещичко повече от тебе :lol::lol::lol:

хиляди безаварийни километри :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Thanks everybody :smt109

 

хубаво е, че поне барчето успях да ти свия, та да си имам нещичко повече от тебе :lol::lol::lol:

хиляди безаварийни километри :!:

 

Влади :P , аз само да си стъпя на краката... все ще излезе от някъде барче. А ако продължаваш да се бъзикаш можеш да ме вкараш в дългове ;) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.