Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Вълка обикаля София с Bugatti Veyron


corropt

Recommended Posts

От няколко дни в България вече се движи най-скъпата кола в света Bugatti Veyron на цена от 1,3 милиона евро. Само 300 бройки са в света.

Bugatti Veyron беше забелязан няколко пъти по улиците на София и извън столицата. По непотвърдена информация, автомобилът е собственост на Румен Гайтански - Вълка. Базовата цена на колата е 1,3 милиона евро, а като опция клиентите могат да си поръчват различни екстри, като например диаманти в центъра на километража и оборотомера.

 

Bugatti Veyron има 16-цилиндров W-образен двигател с обем 8 литра. Максималната мощност е 1001 конски сили. Максималният въртящ момент – 1250 Нм. Скоростната кутия е 7-степенна секвенциална, а задвижването е перманентно на четирите колела. Bugatti Veyron може да развива максимална скорост над 400 км/ч. От 0 до 100 км/ч автомобилът се ускорява за 2,5 секунди, до 200 км/ч – за 7,3 сек., а до 300 км/ч за 16,7 сек. Разхода на гориво е между 15 и 40 л/100 км.

 

http://auto.dir.bg/2006/10/17/news804728.html

 

пп. максрпм имаш конкурент,

задание: да го минеш на 2ра като правите гонка

награда от мен: чифт нови еднакви гуми

успех ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да му е честито на човека и успех на Макс :lol: . Ако трябва честно да си кажа мнението - тази кола не е за България,тук всички си купуват такива коли, за да компенсират липсата на сантиметри :mrgreen: . Лично мнение, нека никой не ми се засяга.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има и друг вариант - слагаш си електромотор от тролей Икарус и натъпкваш багажника с акумулатори и ще го биеш на 1/4 миля, и дори капка бензин няма да изгориш, ма после веднага пак ще трябва да зареждаш аку-тата :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да го издебнеш като не гледа и да му разкачиш кабелите на 15 цилиндъра, оставяйки го на 1 :mrgreen: . Тогава може и мен да ме викнеш да го дръпна с мойте неудържими 42 коня.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да му е честито возилото на човечецът, ама аз съм по навит за гонка Варна-София, че да го питам к'во ще прави като му свърши бензина :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да му е честито возилото на човечецът, ама аз съм по навит за гонка Варна-София, че да го питам к'во ще прави като му свърши бензина :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

ще спре на бензиностанция и ще си зареди догоре .... Деба и тъпака 1,3 базова цена, познайте колко й е митото и акциза.. ми колко е данъка....

 

200км за 8сек ..

 

Да бе, горкия човечец - да беше изчакал поне догодина да паднат митата от европейския съюз, ама така е като си изкарва прехраната от боклука, направо да го ожалиш! :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да му е честито возилото на човечецът, ама аз съм по навит за гонка Варна-София, че да го питам к'во ще прави като му свърши бензина :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

ще спре на бензиностанция и ще си зареди догоре .... Деба и тъпака 1,3 базова цена, познайте колко й е митото и акциза.. ми колко е данъка....

 

200км за 8сек ..

Митото му е доста хиляди, мисля че към 80. А той като се олиса в гонката и като закъса на 10-20 км от най-близката бензиностация, нека си зарежда догоре :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имам такава кола и с нея пропадна в някоя дупка не ми се мисли просто... :D

Ще препочетеш да беше пропаднал преди колата :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво го мислите бре? Ако трябва цистерничка с него ще си върви :-)

А долкото прочетох в друг клуб (непотвърдена информация) май вече е и ударено - в една S класа :mrgreen: Сага си мисля кво ли им е на застрахователите...

 

Поздрави

 

PS: Според AutoBild (имаше статия за каручката) планката за регистрационния номер струва 400 Euro (да Euro!) а гумите с джантите скромните 30000 Euro (аху, 30ооо EURO!). Хихи, и като уцели една дупка...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е****** тоя верно ако е ударил Бугатито направо ще умра от смях :D

 

Че и в някаква смотана S-класа дето струва колкото гумите с джантите и примерно фаровете на Бугатито :D

 

Не знам дали някой се е навил да я застрахова тази кола, по принцип застрахователите се ослушват за толкова скъпи возила. Но разбира се може с Бугатито да си е купил и някоя застрахователна компания...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-здрави на всички нас, които му я купихме тая кола, да пукне у нея дано, бандитът му гаден!

 

=D>

 

Интересно, че на никой не му хрумна, че я купил с парите, които общината е откраднала от всички нас.

 

Говорих с кмета на Стара Загора миналото лято - той ми каза, че при тях боклука го събира общинска фирма и на глава от населението излиза 4 пъти по-евтино от в София. В абсолютна стойност естествено поради разликата в броя на населението е 40-50 пъти по-евтино.

 

Диалектика - 200 милионера в България, а от другата страна 5 млн карат със 180 лв на месец. Да живее сивата икономика, щото ако не беше тя...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги-недейте така-типична българска черта-лека завист и тн.Има си пари човека-взел си-като го удари той си мисли не ние!Бил окрал Софиянци за боклука-ми като ти дават взимай фе!Кой не би взел-ти ли?Има и друго за което хората не мислят-да вземем бившите пирамиди-били мошенници тези който са окрали парите на гражданите.Ми евала на хората-заслужават си-защо ли?Ми не всеки може да излъже толкова много хора-да се изложи на този риск(всичко или ни6о).Човек който лъже толкова хора- и в същото време е недосегаем по законов ред-ми евала-значи не е толкова тъп-тъпи са другите-не е луд тоз които яде зелника а тоз който му го дава!Същата работа и с Вълка-ми не е лесно да си монополист в СФ-трудно се става а още по-трудно се остава-щом го е направил значи не е прост човека-умее да взима яко-но какво е виновен след като другите му дават!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги-недейте така-типична българска черта-лека завист и тн.Има си пари човека-взел си-като го удари той си мисли не ние!Бил окрал Софиянци за боклука-ми като ти дават взимай фе!Кой не би взел-ти ли?Има и друго за което хората не мислят-да вземем бившите пирамиди-били мошенници тези който са окрали парите на гражданите.Ми евала на хората-заслужават си-защо ли?Ми не всеки може да излъже толкова много хора-да се изложи на този риск(всичко или ни6о).Човек който лъже толкова хора- и в същото време е недосегаем по законов ред-ми евала-значи не е толкова тъп-тъпи са другите-не е луд тоз които яде зелника а тоз който му го дава!Същата работа и с Вълка-ми не е лесно да си монополист в СФ-трудно се става а още по-трудно се остава-щом го е направил значи не е прост човека-умее да взима яко-но какво е виновен след като другите му дават!!!

 

Ми имаме ли избор - ако не му даваме, нали ще се зарием в боклуци?

А това "всичко или нищо" малко ми звучи в стил американски бандитски екшън, това ли е идеала, който трябва да гоним? Да живеят бандитите, тарикатите и мутрите!

Мисля, че всяко уважаващо себе си общество трябва да се крепи на хората, които си изкарват прехраната с ежедневен честен труд. Проблема е в липсата на закони у нас, които да защитават интересите на честните хора - затова можеш да си купиш Бугати само ако крадеш яко Да вземем примерно лекарите, които ако не са между най-богатите хора на запад, то поне са над средния стадарт, а тука мизерстват...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми прав си но какво можем да направим-макар че да ти кажа за лекарите аз познавам доста които са напред-но като цяло си е така!Сега-ти не ме разбра правилно-не съм казал да живеят еди си кои си......но все пак съгласи се,че не от всеки става ТАРИКАТ нали?То ако беше за всички всеки щеше да е с БУГАТИ!Исках да кажа друго-за да си тарикат и да имаш толкова пари-все трябва да имаш някакви качества-след като човека е стигнал до там че цяла Сф му киха-е явно не е прост-явно е работил и се е потрудил така че дали незаконно,дали законно да лапа!В БГ пък да не мислиш че те посрещат по това колко си работлив и цял живот дали си бил честен-ако отидеш с жигулката-ми хората ще кажат-той уж много амбициозен и работлив,постоянно се стреми към нещо а още със Жигулката цъка!Примерно в моя бизнес чуждестранните партниори гледат какво си оставил зад гърба си-имаш ли-значи си лоялен и честен-понеже тук е или си честен и работиш открито,или не-но ако не работиш по правилата рано или късно си отиваш!Като казах това ме наведоха и други мисли-ми виж го Вълка-гледа си чистота и Волф и не се занимава с никого-на никого не пречи(освен на софиянци)!Докато предишните хора които бяха показно убити-при тях всеки се разпрострял колкото се може повече-ми неможе да имаш участие в 300 фирми + и да не пречиш на някой!Докато Волфа си цъка главно боклука-и си живее от него-така си е преценил-докато може би ще дойде ден в които ще обърка интересните на някой и..........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми прав си но какво можем да направим-макар че да ти кажа за лекарите аз познавам доста които са напред-но като цяло си е така!Сега-ти не ме разбра правилно-не съм казал да живеят еди си кои си......но все пак съгласи се,че не от всеки става ТАРИКАТ нали?То ако беше за всички всеки щеше да е с БУГАТИ!Исках да кажа друго-за да си тарикат и да имаш толкова пари-все трябва да имаш някакви качества-след като човека е стигнал до там че цяла Сф му киха-е явно не е прост-явно е работил и се е потрудил така че дали незаконно,дали законно да лапа!В БГ пък да не мислиш че те посрещат по това колко си работлив и цял живот дали си бил честен-ако отидеш с жигулката-ми хората ще кажат-той уж много амбициозен и работлив,постоянно се стреми към нещо а още със Жигулката цъка!Примерно в моя бизнес чуждестранните партниори гледат какво си оставил зад гърба си-имаш ли-значи си лоялен и честен-понеже тук е или си честен и работиш открито,или не-но ако не работиш по правилата рано или късно си отиваш!Като казах това ме наведоха и други мисли-ми виж го Вълка-гледа си чистота и Волф и не се занимава с никого-на никого не пречи(освен на софиянци)!Докато предишните хора които бяха показно убити-при тях всеки се разпрострял колкото се може повече-ми неможе да имаш участие в 300 фирми + и да не пречиш на някой!Докато Волфа си цъка главно боклука-и си живее от него-така си е преценил-докато може би ще дойде ден в които ще обърка интересните на някой и..........

 

 

Колега, нищо лично, но... първо се информирай по коментирания въпрос и после пиши... такива неща :smt017 .

Справка http://big.bg/modules/news/article.php?storyid=29336

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Живот ли е да го опишеш! Впечатлен съм - човек с такава "богата" биография наистина заслужава да кара Бугати! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..........

Казваш щом грабил и не са го хванали бил способен тарикат и престъпник, който умее.

Да вземем най-прост пример.

Представи си, че някой ти открадне колата и немогат да го хванат.Ще кажеш ли "Еее виж какви способни мошеници, евала им, откраднаха ми колата, но никой неможе да ги залови".

Така ли мислиш, или поддържаш максимата "На чужд гръб и сто тояги са малко"(респективно да грабят софиянци, нали аз не плащам).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ikonoma-това сега което го написа са глупости!Всеки може да ти задигне колата и да не го хванат-всеки може да те прекара тебе или мене!На мен във Вн са ми предлагали да ми оставят ключа и да ми вдигнат колата-колегата Redline___ я знае тази случка!Извода ми беше такъв-не всеки може да прекара толкова народ(дадох пример пирамидите)!Сега аз тези хора не ги оправдавам-не ми харесаха мненията в който имаше скрита ненавист относно еди кой си!Това което искам да кажа-че човека е постигнал нещо(макар и с....)!Ти не може да дойдеш от село в големия град и да си кажеш ще стана еди къв си и ХОП ето те!Трябва да си хитър и умен да знаеш към каква среда ще се насочиш и после да направиш така че да си надскочиш средата която те енаправила теб"човек" и после да си правиш свойте си далавери!Ми не е игра за всеки-ето това исках да кажа-особенно ако заобикаляш закона и не могат да те хванат още повече не е игра за всеки а за 1ци.Ето я другата страна на нещата-аз пак казвам не го оправдавам на същото мнение съм като колегите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BlackPearl, всички тези хора са или от властта или някой им е дал възможността да правят тези неща. Никой не казва че е лесно да правиш това което правят, но определено не е правилно и определено не им се възхищавам.

 

Радвам се на факта че не съм крадец и измамник и все пак се оправям добре, защото съм си постигнал всичко сам и по честен начин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.