Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Видях отново мечтата!


Skoda_Estelle

Recommended Posts

Днес видях отново мечтата ми- Рапидче ! :cry: Познавате ли колегата, който я кара и дали е от форума? Стори ми се че е ударен от лявата страна отпред! Задните колела бяха прави |---| и отзад имаше табелка Skoda Rapid 130!

o632967027102187500.jpg

Друго си е да се види на живо рапид, а не само на снимки в нета. Eeeeeeeх мечтии...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажи къде си я видял.Мисля, че бяла беше на Иван Попйорданов - бивш шеф на БНТ, сега работи в Българска Национална Филмотека, тъй че ако си видял Рапида на Гурко или в района е бил неговия.Той обаче не пише във форума, не му остава време пък и като повечето възрастни хора не е на "ти" с компютрите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този Рапид май седи на Самуил срещу градинката на църквата "Св. Георги".

 

Често го виждам, защото живея наблизо и минавам оттам.

Между другото в квартала има и още един, винено червен с някаква уникална предна решетка, която е съединена с бронята ... не е по-готина от нормалните, ама друг с такава не съм виждал.

 

И двата не са в перфектно състояние (поне като визия). Мисля, че не ги карат млади хора, белия го кара възрастен човек, червения може и да не съм виждал кой го кара ... не помня :)

 

Единия Рапид е 130, а другия беше 135, ако не греша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надникни през спойлера, ако мотора и най - вече маркуча от казанчето до тръбите е боядисан с грозна боя за печка(сребриста), значи е неговия, боята е дело на жоро :cry: . Като говорих с човека, каза че го е внесъл от чужбина но вече мо бил поомръзнал, остави ме бележка пиши че си от клуба аз съм му дал адреса, може да се изкефи че я купува фен и да ти я продаде

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този Рапид май седи на Самуил срещу градинката на църквата "Св. Георги".

 

Често го виждам, защото живея наблизо и минавам оттам.

Между другото в квартала има и още един, винено червен с някаква уникална предна решетка, която е съединена с бронята ... не е по-готина от нормалните, ама друг с такава не съм виждал.

 

И двата не са в перфектно състояние (поне като визия). Мисля, че не ги карат млади хора, белия го кара възрастен човек, червения може и да не съм виждал кой го кара ... не помня :)

 

Единия Рапид е 130, а другия беше 135, ако не греша.

 

Този белия не е онзи до Св. Георги. Онзи имаше багажник на покрива.

Винено червения със странната решетка е 136. Доста сме говорили з анего. Имаше и отделна тема. Даже собственика дойде с мен на една от срещите, но от тогава не се е обаждал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:mrgreen: Еее да де, ама като го видя и ми притръпва и немога да не се похваля, че съм го видял. Пък и ми беше интересно дали се знае!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: А инъче си чакам с нетърпение!

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.