Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Пари от Автокаско


VEELVET

Recommended Posts

Ударих вратата на Фабията но нямам протокол от КАТ защото аз бях виновен и се разбрахме да не викаме КАТ ( другата кола нямаше поражения ).Ако някой има опит със застрахователи нека да сподели ще ми платят ли нещо от Автокаското без протокол ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

смятам, че протоколите се отнасят само за ГО, а автокаското. ако е пълно покрива всички щети - просто казваш примерно, че са я ударили на паркинга и не си видял кой...

Някой хора даже чакат да се съберат повече щети, включително разни драскотини и отиват при застрахователя да предявят всичките щети на куп, за да не си губят времето за дреболии

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Алианц ли е застрахована? Или не е лизнгова?

 

Отиваш, казваш че така си я намерил на паркинга и толкова. Ако е новичка ще ти дадт възлагателно и в ЕТ ще ти я оправят. Лошото е че може да се наложи да почакаш за приемане 2-3 седмици, но пък работят супер.

 

Миналия месец ми правиха прага и трябва да ти кажа че изобщо няма никакви признаци че е бил пипан. Беше смачкан и надраскан, а там не може да се изчуква и т.н.

 

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам опит с други застрахователни компании и всички искат протокол. Дори и да е ударена на паркинг и да не си бил в колата, пак трябва да се вика КАТ за протокол.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.