Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

малки модели на шкода


sahara

Recommended Posts

скоро си купих Фабия и ми се искаше да взема едно моделче Шкода (играчка) за сина, ама нещо май не предлагат такива неща в Еуратек. Някой да е виждал някъде да се продават метални моделчета на новите модели на шкода???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой знае да каже и за 1000MB, 100S, 105/120 и Octavia

С удоволстиве бих си взел... :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз си търся моделче на 1000 МВ, за жалост досега попаднах само на един чешки сайт, някой наскоро беше пуснал тема за него в Интересни връзки, ама там всички Шкоди - от 1000 МВ до Фабия изглеждат адски дърварски, все едно аз съм ги правил... :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен идеята ми е да си събера колекция на всички модели Шкода дето съм имал :mrgreen:

Иначе ако пуснеш линка няма да е зле. Може пък да си харесам нещо ;)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.volny.cz/nex/auta/prehled-oa.htm

 

Това е сайта.Не съм много сигурен, но мисля, че съм виждал Шкоди в гамата на Бураго - италианските колички.Ще потърся някакъв сайт и ще го пусна тук.Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Еуратек В. Търново има Октавии /от предпоследния модел/. Говоря за метални колички, щото и истински има там... :D:D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,

 

можеш ли да видиш цените? И дали работят в събота. Че мисля да отскоча до Варна за weekend-а и ако работят и цифрата е поносима... :)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в малкия ЦУМ на Пиротска на 2 етаж (щанд за играчки) наскоро видях моделче на предпоследната Октавия в мащаб 1:43, синьо на цвят, ама цената ме отказа - 25 кинта! Ако си мераклия вероятно още си е там...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

коя стара, щото има и модел '58 г.? ако имаш предвид модела 97 г. точно за него говорех, че се продава там

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.