Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

компютър на Фабия


juji

Recommended Posts

Имам Фабия Джуниър 1.2 и искам да попитам ама не знам къде (и затова питам тук) на екранчето в оборотомера което ми показва сега изминатите километри , мога ли да си показвам и друга информация...и ако може как става....Благодаря..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам Фабия Джуниър 1.2 и искам да попитам ама не знам къде (и затова питам тук) на екранчето в оборотомера което ми показва сега изминатите километри , мога ли да си показвам и друга информация...и ако може как става....Благодаря..

 

Няма да е зле да си прочетеш книжката с инструкцията за употвеба на автомобила. На дисплея може да се показва следната информация:

 

1. Външна температура.

 

2. Средна скорост.

 

3. Среден разход на гориво.

 

4. Моментен разход на гориво.

 

5. Остатък на километрите, които може да се изминат с наличното гориво в резервоара при същия стил на каране.

 

6. Минути на работа на двигателя от стартирането му.

 

7. Изминати километри от стартирането на двигателя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам Фабия Джуниър 1.2 и искам да попитам ама не знам къде (и затова питам тук) на екранчето в оборотомера което ми показва сега изминатите километри , мога ли да си показвам и друга информация...и ако може как става....Благодаря..
Постоянния пробег при километража отговора е НЕ. Другия екран е за разход,темп.,временен пробег км и др.Сменя се от лоста на чистачките-странично.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързите отговори ,но.... Преди да задам тази тема (1) много обстойно прочетох книжката към колата, и там видях за тези превключватели на лоста за чистачките (2) слязох до колата и погледнах дали не съм ги забелязал до сега (...1 година) ама не би, просто ги няма на Джуниъра. Май ,май Izov е най-близко да познае ,но....според мен Джуниъра има борд компютър но функциите му са доста (ама доста) орязани, защото ми светна когато дойде смяната на маслото и др. "Каквито са парите такава и колата".Но това е мое мнение на неспециалист, затова и питам тук НЯКОЙ КОЙТО Е ВИЖДАЛ ИЛИ Е ПРОБВАЛ ЛИЧНО да ми сподели опит а не предположения....Все пак благодаря за мненията, от 1 година чета този форум (макар че се регистрирах скоро) научих доста неща...Продължавайте все така!!!

И между другото мога ли да си набавя кора за багажника и вратичка на жабката на старо (от някое гробище) понеже Джуниъра ми го продадоха без кора и вратичка (това си го знаех когато я купувах ама до там ми стигнаха жълтите стотинки)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бъркай сервизните интервали с бордовия компютър! Двете са различни. Нямаш борд-компютър, но имаш индикация за сервизните интервали.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързите отговори ,но.... Преди да задам тази тема (1) много обстойно прочетох книжката към колата, и там видях за тези превключватели на лоста за чистачките (2) слязох до колата и погледнах дали не съм ги забелязал до сега (...1 година) ама не би, просто ги няма на Джуниъра. Май ,май Izov е най-близко да познае ,но....според мен Джуниъра има борд компютър но функциите му са доста (ама доста) орязани, защото ми светна когато дойде смяната на маслото и др. "Каквито са парите такава и колата".Но това е мое мнение на неспециалист, затова и питам тук НЯКОЙ КОЙТО Е ВИЖДАЛ ИЛИ Е ПРОБВАЛ ЛИЧНО да ми сподели опит а не предположения....Все пак благодаря за мненията, от 1 година чета този форум (макар че се регистрирах скоро) научих доста неща...Продължавайте все така!!!

И между другото мога ли да си набавя кора за багажника и вратичка на жабката на старо (от някое гробище) понеже Джуниъра ми го продадоха без кора и вратичка (това си го знаех когато я купувах ама до там ми стигнаха жълтите стотинки)

 

Не се притеснявай, ние тук преди да пишем първо тестваме и пробваме всичко... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.