Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

1000 МБ си търси грижлив собственик


BOZZZI

Recommended Posts

Ми накратко:

 

Един приятел има от баща си, светла му памет, 1000 МБ. Колата е в Пловдив, черни номера и е, технически погледнато в движение. Краси иска да я даде на човек, който иска да има такава кола, а не 150-200 лв. за скрап. Разходите по нея може да са: нотариална такса, някой и друг данък, горивото от Пловдив.

 

Ако има интерес: лично съобщение, моля!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някакви снимки и ориентировъчна цена имаш ли? последно имаше оферта за една ловешка на 500 кинта, ма доста поизгнила по калниците...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митак,

 

Нямам снимка, а цената е цената на прехвърлянето. Страшно се извинявам, че съм объркал нещата - колата е с нови номера, платен данък и Гражданска до края на годината. Един колега от Пловдив вече прояви интерес...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митак,

 

Нямам снимка, а цената е цената на прехвърлянето. Страшно се извинявам, че съм объркал нещата - колата е с нови номера, платен данък и Гражданска до края на годината. Един колега от Пловдив вече прояви интерес...

Да му е честито, забелязъл съм че в плд и по морето са маниаци на тема външен вид. :P Да си го кърпи/боядисва/тунингова със кеф. (Мислех със здраве да пиша, но то се оправя с чай и по някоя таблетка, а кефа ако не ти идва отвътре, няма да се получи тунинга, бил той оптичен или силов :mrgreen: а една досада без кефа)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, на който я вземе!Ако е от форума, пък и да не е - да се грижи добре за нея, все пак е МВ! И да не й разваля фасона с тунинг, не че имам право да му казвам, ама за мен МВ-то е най-красива, когато е stock :) . Искрено се надявам да попадне в добри ръце колицата! Поздрави!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

забелязъл съм че в плд и по морето са маниаци на тема външен вид

 

Правилно забелязваш :D Тука може колата да седи счупена пред блока 1 месец,да бачка на 2 цилиндъра или да и е изваден половината мотор,но винаги е лъскава и измита :lol: Има си и изключения :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.