Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

дръжки на покрива на задните врати на Fabia Surprise


sahara

Recommended Posts

някой има ли идея може ли да се поставят допълнително дръжки на покрива на задните врати на Фабия (Сърпрайс) - фабрично там са ми сложили само закачалки за костюм - доста безсмислена икономия според мен са направили Шкода. Не е кой знае каква загуба, ама ... Май такива има фабрично само на модификацията Елеганс...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

без да имам подобна кола предполагам, че дръжките се крепят в тенекията на колата, а там трябва да е направена дупка за тази цел. Не вярвам да има разлика в купето(дупките) на колата елеганс или Сърпрайс. купи си дръжки от елеганс ако имаш някой познат с такава кола виж къде точно се постаят и трябва да уцелиш дупките за който предполагам че има. Аз нямам Fabia и съм се возил в такава не повече от 10 пъти и говоря неща който ги мисля, но може да са грешни в тази насока може да поогледаш и да помислиш, а после да споделиш дали като се махнат закачалките няма там дупка в която може да закрепиш дръжката.

 

успех

 

пп. абе аз на 120ката (20++ години) има такива дръжки фабрично тия са направили компромис и голям Сърпрайс:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма проблем да се поставят. Или намираш такива в някоя морга - мисля, че стават от Пасат IV, или ги поръчваш нови в Еуратек. Просто след това се навиват видиите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.