Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Мнение за Октавия 1.9 TDI PD DSG?!


ЬГ

Recommended Posts

Някой може ли да каже дали е доволен от този варянт?! Споделете впечатления.. :roll:

 

Карах такава, невроятна скоростна кутия ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да и аз останах с много добро впечатление, когато се качих да я покарам! Но пуснах тази тема, тьй като в понеделник със семейството ми ще си вземем точно такава и исках да разбера дали някой притежава такава кола и дали е доволен(по-точно за DSG-то) :!: :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да и аз останах с много добро впечатление, когато се качих да я покарам! Но пуснах тази тема, тьй като в понеделник със семейството ми ще си вземем точно такава и исках да разбера дали някой притежава такава кола и дали е доволен(по-точно за DSG-то) :!: :?:

 

Взимай, няма да сбъркаш ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това и направих! Днес я купихме и цял ден каране!Не мога да и се нарадвам! :lol: Този автоматик е невероятен! Сега разбирам защо всички във форума толкова хвалят Шкода! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз да добавя милиони безаварийни километри и много усмивки покрай нея, и нас(мен де) да повозиш на някоя среща ;)

 

поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички! Относно скоростната кутия...нещо уникално е.Много прецизно и бързо сменя предавките!Пък като натиснеш т.н. kick down и те залепя за седалката! За 1 път карам автоматик и усещането е много хубаво!Возията си е екстра..остава да видиме как ще е с разхода на гориво! Сега в началото малко ме свива сърцето като натисна педала до край,но не мога да и се нарадвам, какво да направя?! :lol: Натискаш педала на газта и докато погледнеш километража..вече показва 80 км/ч! :D Просто не иска да върви бавно и това си е. :Д

 

P.S. Който е решил да си взима този варянт няма да сбърка! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички! Относно скоростната кутия...нещо уникално е.Много прецизно и бързо сменя предавките!Пък като натиснеш т.н. kick down и те залепя за седалката! За 1 път карам автоматик и усещането е много хубаво!Возията си е екстра..остава да видиме как ще е с разхода на гориво! Сега в началото малко ме свива сърцето като натисна педала до край,но не мога да и се нарадвам, какво да направя?! :lol: Натискаш педала на газта и докато погледнеш километража..вече показва 80 км/ч! :D Просто не иска да върви бавно и това си е. :Д

 

P.S. Който е решил да си взима този варянт няма да сбърка! ;)

 

Честито и от мен :) Със здраве да си я караш и много безаварийни километри!

Само не я натискай толкова първите 2000км. :? По-лекичко ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички! Относно скоростната кутия...нещо уникално е.Много прецизно и бързо сменя предавките!Пък като натиснеш т.н. kick down и те залепя за седалката! За 1 път карам автоматик и усещането е много хубаво!Возията си е екстра..остава да видиме как ще е с разхода на гориво! Сега в началото малко ме свива сърцето като натисна педала до край,но не мога да и се нарадвам, какво да направя?! :lol: Натискаш педала на газта и докато погледнеш километража..вече показва 80 км/ч! :D Просто не иска да върви бавно и това си е. :Д

 

P.S. Който е решил да си взима този варянт няма да сбърка! ;)

 

Честито и от мен :) Със здраве да си я караш и много безаварийни километри!

Само не я натискай толкова първите 2000км. :? По-лекичко ;)

 

 

Тя не е чисто нова! На една година и малко е и вече е много добре разработена. :P

 

Днес карах за 1 път извънградско с нея и поведението й на пътя беше супер! И разхода..приличен имайки впердвид, че минах Петрохан!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички! Относно скоростната кутия...нещо уникално е.Много прецизно и бързо сменя предавките!Пък като натиснеш т.н. kick down и те залепя за седалката! За 1 път карам автоматик и усещането е много хубаво!Возията си е екстра..остава да видиме как ще е с разхода на гориво! Сега в началото малко ме свива сърцето като натисна педала до край,но не мога да и се нарадвам, какво да направя?! :lol: Натискаш педала на газта и докато погледнеш километража..вече показва 80 км/ч! :D Просто не иска да върви бавно и това си е. :Д

 

P.S. Който е решил да си взима този варянт няма да сбърка! ;)

 

Честито и от мен :) Със здраве да си я караш и много безаварийни километри!

Само не я натискай толкова първите 2000км. :? По-лекичко ;)

 

 

Тя не е чисто нова! На една година и малко е и вече е много добре разработена. :P

 

Днес карах за 1 път извънградско с нея и поведението й на пътя беше супер! И разхода..приличен имайки впердвид, че минах Петрохан!

 

Е, щом е разработена вече си я настъпвай спокойно :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей и добре дошъл!

 

Ако не е тайна за колко $$$ я взе, и да споделиш малко впечатления и данни на автомата, че аз не можах да намеря Октавия автомат за жената, но продължавам се ослушвам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами колата я взехме за 28500. И с другите такси там по прехвърляне и такива глупости към 29000!Колата е амбиенте, но с няколко допълнителни екстри на елеганс-а! А автоматика е страхотен!Почти не усещаш кога се превключва от една скорост на друга! Може да погледнеш пак в този раздел на форума има тема за DSG-то.Там ще разбереш повече за начина на дейстие на ск. кутия.Но ускорението е страхотно! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.