Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Тампони за носачите на Фабия


VEELVET

Recommended Posts

Какви тампони (задни ) на носачите да си сложа ?

Постоянно ги сменям и вече ми писна.Чух някакви слухове че се слагали от Audi някакви били подсилени нещо там.Ако някой има повече инфо по въпроса да сподели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Незнам защо ги сменяш тия тампони, но сега аз ще споделя нещо.

И аз си мислех, че моите са за смяна, но се оказа, че не са. Тампоните на Шкода били по-меки от обикновенните. Такива слагали и БМВ. Това било с цел да обират по-добре вибрацийте. Ако питаш мен се посъветвай с някоий майстор дето се занимава с "бакшишки" коли и той ще потвърди. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какви тампони (задни ) на носачите да си сложа ?

Постоянно ги сменям и вече ми писна.Чух някакви слухове че се слагали от Audi някакви били подсилени нещо там.Ако някой има повече инфо по въпроса да сподели.

А къде ги сменяш :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам защо ги сменяш тия тампони, но сега аз ще споделя нещо.

И аз си мислех, че моите са за смяна, но се оказа, че не са. Тампоните на Шкода били по-меки от обикновенните. Такива слагали и БМВ. Това било с цел да обират по-добре вибрацийте. Ако питаш мен се посъветвай с някоий майстор дето се занимава с "бакшишки" коли и той ще потвърди. ;)

 

Моята е бакшишка :D сменям ги на 25-30 000 и си мисля че е малко за тия тампони.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам защо ги сменяш тия тампони, но сега аз ще споделя нещо.

И аз си мислех, че моите са за смяна, но се оказа, че не са. Тампоните на Шкода били по-меки от обикновенните. Такива слагали и БМВ. Това било с цел да обират по-добре вибрацийте. Ако питаш мен се посъветвай с някоий майстор дето се занимава с "бакшишки" коли и той ще потвърди. ;)

 

Моята е бакшишка :D сменям ги на 25-30 000 и си мисля че е малко за тия тампони.

 

Сигурно караш на метан/тва е 3-ма в багажника/ за 60000х. не сум ги бутнал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.