Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

нови глоби


yohi

Recommended Posts

проблема не е в това какви ще са глобите другари.

ПРОБЛЕМА Е В ТОВА ДАЛИ ЩЕ СЕ СПАЗВАТ ПРАВИЛАТА И ДАЛИ ОРГАНИТЕ НА КАТ ЩЕ МЕРЯТ С ЕДНАКЪВ АРШИН

Също и дали ще спират нарушителите. Ето пресен пример с един колега от форума от Добрич. Вместо КАТ да подгони нарушителя, който избягал. Те хващат човек който няма нищо общо и му приписват всичко!

 

Ебаси и лудницата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 56
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • PRR

    9

  • smirn0ff

    5

  • izov

    4

  • gogata

    3

Най-много писали в темата

Трябва първо да обнародват промените, но не знам кога ще стане. Иначе забелязах, че днеска има адски много КАТаджий в София и в околностите (наложи ми се да ходя до Елин Пелин)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Елин Пелин е града :P Скива ли колко готино са направили площада? Ако не си ходил, ходи да видиш стадиона ... няма такъв кеф, само да падне сняг да се заледи и .... ставам Drift Master 2007 :lol: Ще имаааа вземи тая 2раа, ааа оп ооооп ESP то не бачка :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И астрономически да са цифрите на глобите като няма механизъм за тяното събиране полза няма. Познавам хора с по над десет акта да си карат без да ги плащат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...за колагата PRR изпреварванията в завой на сляпо няма да престанат никога..те понякога дори са си с ограничениета на скороста..... ...

Е това най го мразя :evil: Ще ми се да съм с КРАЗ насреща му на такъв *** и да му строша тъпата тиква. Че има и такива наглеци, които те виждат, че идваш и пак изпреварват, като те принуждават да излезеш на банкета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера (ако не се лъжа) показаха един такъв с BMW. Вярно не беше срещнал Камаз, а обикновен автобус. Жалко само че и автобуса беше изгорял покрай него...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.