Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

?? Ремонт на реотани ??


DoraDo

Recommended Posts

Някой знае ли как се поправят реотаните като изгорят. Щото на 120-ката ми са изпращели всичките.

С поялник дали става? Един приятел ми каза, че от поялника ще се отлепят ама аз му неам вера по тоя въпрос, а не ми се занимава със смяна на стъкло.

Та все пак ако някой знае нещо по въпроса, нека сподели. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има специално "лепило" за реотани. Но зависи какво имаш впредвид под изпращели. Това, за което аз говоря е за съединяване на прекъснати реотани (самите пътечки).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми де да знам не работят. Някои са прекъснати, други са си здрави (може би), а пък на две места на тъмно се виждат искрички и като се изпоти стъклото само там грее (две точици)

А такова лепило откаде мога да си купя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе зарежи тея реотани, те са бошлаф работа. На мен само 3 са ми изгоряли но и онея дето греят нищо не правят. Сложи си ладово парно отзад, направи си нова кора и изведи на нея 2 накраиника (не измислих друга дума. Това кръглото където духа от него) и си цар. Друг е въпроса че ако я караш извънградско, повече от 50С не вдига, ама за градско ще ти дойде много добре. Пастата в конрад е 8лв (поне беше към нова година)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.