Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Не ми отчита отминалия пробег


cenarius

Recommended Posts

За километража: Често срещано явление- чупи се някое от зъбните колелца или се превъртат около оста им. Колелцата далеч не струват 7лв, а едното да е не повече от 1лв(цени в сф). Ако имаш малко технически дух пробвай да го разглобиш сам. Намери/купи счупената част и смени. Бъди внимателен при свалянето на самия километраж. Не се претиснявай че ще караш няколко дена без километраж- аз като скъсах жило карах и гледах около 60км/ч на 4та с 2000рпм(ама пък и имах оборотометър ). :oops:

 

За чистачките: Самите рамена на чистачките(тези които са отвън на купето) са захванати с шлици на оста която се върти. Ако една излиза от прозореца или недостига крайната си точка просто трябва да отвиеш болта(с ключе 13 ;) ) и я преместваш на око. Ако не от първия то от втория ще стане.

Дано съм помогнал- УСПЕХ

 

П.П Трябва да станеш художник- хубава рисунка :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само да те предупредя като си отваряш уреда , прави го нежно, че аз ръгах с някаква отвертка и сега при малки скорости стрелаката ми се отклонява на + - 10 км/ч. предполагам от силното клатене и мойте опити да го отворя се е прецакала някаква пружинка която действа успокояващо на стрелката. смяната на зъбните колелца е елементарна!!! спести си парите за майстор.

 

тая рисунка е ...... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен се беше прецакала самата основа и още 1вата вилка не се въртеше. Намерих си основа 2ра ръка, защото нова не се продава. Щом си намерил човек който да ти го направи дай му 14лв. 2пъти съм отварял километраж и си е пипква и неприятна работа, казва ти го човек който мрази ходене по сервизи :) А за чистачките отвори багажника пусни ги, разбереш ли веднъж принципа на действие ще ги оправиш за отрицателно време

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам къде си чел "как се оправя гьолче", защото причините може да са много. Частични решения - много и специфични за всяко гьолче. Генерално решение - кърпене и подмяна на всички уплътнения :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми като за начало, виж от къде тече. Запуши го и това е. Аз като карам ми духа в крата студено като от климатик, така и не разбрах откъде е :)

 

 

погледни си там където ти влиза вала на кормилото в ламарината, има някакво гумено уплътнение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.