Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

търся си една програмка...


Хашек

Recommended Posts

Колеги, помагайте!

 

Търся си програмка за писане на фактури. Писна ми да прошнуровам и прономеровам ония ш*бани кочани с фактури, ако можете да ми дадете линк да си дайнлоудна отнякъде програмка-фактурник. Направил съм си на Word една фактура, ама не ми смята автоматично, не дава автоматичен номер и дата и т.н., т.е. не е удобна сякаш...

 

Сърдечно благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и още нещо:

 

някакъв мрежови е-мейл клиент. Калипсото е много яко, ама не става за мрежова употреба, майкрософтските не ме кефят нещо.

 

Мерси предварително и сори за офф-топика!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Погледни в download.bg. Там има разни безплатни "програми" за фактуриране. Но според мен това не е най-удачния вариант. Защо не си купиш лиценз за такъв тип програма. Има не лоши предложения на пазара. Ще можеш да издаваш, редактираш и триеш фактури. Ще ти се водят под номера, които можеш да променяш, ако желаеш. Ще имаш архив, от който по всяко време ще можеш да преиздадеш и/или редактираш дадена фактура. Ще си имаш база данни с клиенти, доставчици, артикули и т.н., което също много улеснява и пести време. Има и други предимства, ама посочените са по-съществени. Има обаче и друг момент - идеална БГ програма за фактуриране няма, т.е. една от време на време ще се наложи да я рестартнеш, друга ще има друг кусур. Но в общи линии лично аз след като загърбих кочаните и си купих софт за фактуриране направо се родих. Вярно, цакам всяка година по 80 кинта за абонамент, но цумата си заслужава до последната стотинка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бих искал да помогна с прог. за фактуриране, но не съм навътре с фактурите.

Инъче за майл-клиента пробвай с Мозила. Скоро си имах взимане даване с него и останах с мн. добро впечатление. По-разчупен е от outlook-a. Жалко че тези в работата си искат само с outlooka и нищо друго.

http://www.mozilla.com/thunderbird/

Същото изказвам и за Мозилла Firefox като браузер/браузър. В комбинация тези двете са страшни(забравяш за spyware-или поне от части).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миро, след като си направил в Word, направи я и в Excel. Просто напиши формулките, които ти трябват :) Excel-а е чудна работа - има доста потенциал, стига да знаеш как и къде да го ръчнеш. Това май е най-лесния начин. Иначе, както те посъветва Юли - прилично добри са някои софтове за тази цел. А за софт - има много - порови се в който и да е по-голям торент - винаги изскача по нещо.

Поздрави!

 

P.S.1

http://bgtop100.com/index.php?page=1&cat=9

- е-каталогче на фирми занимаващи се с компютри в Бг - разгледай - може нещо да ти хване окото

P.S.2

http://www.software-bg.org/

- сравнително нов сайт, но ми хареса - направен е доста добре - има е-мейл програми, но не видях нищо за фактуриране...

 

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.