Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Пичове изтрийте ми профила


Guest

Recommended Posts

тръбички спирачните и 3ниците ще ми излезнат над 50лв и това ме натъжава, =(

Направо съжалявам теб и колатата ти. Кажи какво ти трябва за спирачките и мога да съм ти от помощ. Имам някакви читави тръбички в мъзето. Ей и не се отчайвай толкова де.

Я разкажи имало ли е петно на земята/по гумите от спирачна течност. Какъв е проблема всъщност- ДАЙ ДА ПОМАГАМЕ!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе нищо му няма на двигателя, просто ако не го форсирам студен гасне и ми къса нервите, като влеза в бокса ще видя дано ми излезнат сметките, обичам си колата, не бих я изоставил на надин, обаче понякога прекалява. Това е в общи линий, днес ще мина да видя цените на тея тръбички и прочие и така. Просто вчера ми идеше да я дам за скрап защото и се бях ядосал

може ли да се включа и да дам един прост пример-по принцип не обичам да се правя на философ,но я ми кажи-ТИ ЗИМАТА КАТО ИЗЛЕЗЕШ НА -20градуса да е би от вратата да дърпаш СПРИНТ до едис си къде???Замисли се-защо във всеки спорт има предварителна загрявка-същото е и при колата-не може да запалиш при студено време и РЪЧКА-после се оплакваш-ми нормано е!Имам един познат с калибра по същия начин(ако съдя по писаното) се отнася с колата си-сега направо звучи като дизел(повдигачи и тн-всичко е леш)!Та личен приятелски съвет-не се базикаи и не експериментирай със възможностите на колата не е самолет-не я тормози толкова за да няма някои ден БУТАЛАТА ДА ИЗЛЕЯЗАТ ПРЕЗ КАПАКА ДА ВИДЯТ КОЙ Е ТОЗИ.....................ДЕТО ТАКА ГИ ЮРКА!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BlackPearl,

 

Той на самолет и да иска не може да го юрка докато не загрее - там има доста системи за защита които ще му отрежат мераците в зародиш!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ударих я пак, слава богу леко и ся съм решил като оправим предницата да я закарам на село зимата за ремонти и най - важното за да не я карам докато събера за нови гуми, не се издържа, не мога да спра от 40-0 :o в буквалния смисъл скачам на спирачките и се чува само приплъзване с асфалта и това е после бум. НЕ е защото съм некадърен шофьор просто колата не спира.

 

Skoda estelle Мерси, няма нужда както разбираш колата няма да е в софия зимата, защото нямам гуми, и до лятото вече ще имам всичко. Март, Април ще я видиш на някоя среща :P

 

BlackPearl ми не знам, аз ти казвам че колата си е супер, пали от четвърт оборот и нямам никакви проблеми, просто се издразних като я взех че не пали, смених всичко по хранителната система, регулиране на свещи и делко на 7градуса и сега като дам контакт помпата ми пълни нитрото в карба, само правя цък цък и готово... А преди да загрее 40 няма мощност ама никаква и просто се налага да дадеш яко газ около 4000-4500rpm само за да отлепи, пък веднъж като я изкарах студена на езвънградско, чак до ботевргадско "прекъсваше"

 

Marinov какво лошо има да помогнеш на приятел пък бил той и с кола 2.5 тона, викна ме викам му хубаво, ако не ми беше свършило горивото щях да го доиздърпам без проблем. Приятел в нужда се познава, а не като го помолиш за услуга оня да ти каже ами аз сега такова, имам малко работа, не мога и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

a къде е проблема като запалиш и си на смукач(2000 оборота) да изчакаш 1 мин докато си пуснеш някоя готина песен и тогава да тръгнеш, а не като някой дивак... като не иска да работи нормално давай със сила.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

без смукач я знам че е 10/100 със смукач незнам за колко км имам бензин, пък и сега така съм я научил и си ми е перф. Бащата беше научил типото на смукач и палеше по 1-2мин. Пък и жилото ми е късо и не ми се занимава с него въобще, още по - малко пък ми се дават пари и за него, не е малко и другото където трябва да се смени :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като собственик на няколко шкоди изведнъж се оказах без кола: едната ври и не беше тествана след поредния ремонт, другата - теч в спир.помпа, третата ок,но на 50% - като тръгна след 10 км така ми сълзят очите (то как поне малко от дима да бе заобиколил кабината). И хоп взех юни 1 рено. Следваше серия сравнения - всички части скъпи, пълно с ментета. Минах 15 хил км и ме захвана носталгията. И живот и здраве до нова година пак шкодите мисля да подкарам.

 

Ами чупят се. Но като се замисля с едната над 100хил минах без особени ремонти и поддръжка, а другата откакто излезе от ремонт само сп.цилиндър е проблем. Но пък 3 години я правих. Дано и третата да е така, щото от 4-5 години я правя. Но се убедих в 1 - само 1 кола да имаш - много е трудно - трябват поне 2.

 

Вземай друга - тъкмо си я познаваш и си карай пътя :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прибрах баба от бокса, вече е с новата греда и съм гъзарче и половина :lol: Въпреки протестите на баща ми че било тъмно за без фарове, се прибрах без ПТП. :mrgreen: За тея 2-3 пъти кадето я карах събрах на всички погледите и се скъсах от кеф :D След малко ще отида да я омацам с парцала с някаква боя да не раждяса и така

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега. А само за сведение - на пълен смукач гори ~ 30/100 :mrgreen: И оттук нататък - колкото повече я ремонтираш, толкова по-малко да се чупи след това и само да си караш и да си свиркаш 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, дано и ти да караш без ремонти.

А иначе последните дни забелязах че имам автоматичен смукач, паля аз педала ми заяжда на 2500 и като позагрее като го върна с крака се връща после сам :mrgreen: Според сезона смукач а :lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, но аз със сигурност ще я карам без ремонти, по простата причина, че няма да я карам за съжаление :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, но аз със сигурност ще я карам без ремонти, по простата причина, че няма да я карам за съжаление :cry:

 

Зощо така колега?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

мах човече и аз се ядосвам и си я псувам отвремв на време нормално е. Никои не твърди че си некъдърен монтьор никъде не видях да е писано затова. Финансовият фактор е нещо изключително важно но като се ремонтира нещо се прави докраи. Спирачната система доколкото разбирам ти е наред щом суркаш гуми. Тогава какво не е наред сещаш ли се или да те подсетя. На много места описа с какви подобия на гуми си. Та моето скромно мнение че проблема ти е в гумите не в спирачките. А и когато гумите засуркат спирачката се отпуска малко. Сложи по хубави гуми ако трябва само назаем и пробваи пак да провериш спирачният път. А и за толкова километри изминати не се ли научи да си преценяваш спирачният път.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А как разбра че НЕ си некадърен шофьор? :?:

:smt017

 

Защо ли всички сме започнали оттам и никои не е пускал толкова &*&%@#$ //censored// теми? А :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко, оставете човека ;) Maxrpm напусна форума завинаги. Друг е въпроса кога ще му домъчнее за нас и кога ще се появи с друг, трети поред ник, защото този му беше втория :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.