Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Пичове изтрийте ми профила


Guest

Recommended Posts

Здр искам да помоля админите, заедно с чистенето на спама да ми изтрият и профила ако е възможно. Не искам да имам нищо общо с тая лайняна кола, ще продължа да я карам, но не искам да се знае че съм бил фен на тая говняна марка :evil: Просто ме е срам от самия факт че съм изписал 800 мнения за тая сапунерка и за това колко е яко да я караш. Това НЕ е кола, то е моторна косачка. Няма по - голяма бангия от Шкода. Тя просто има собствено мнение и се чупи НОН-СТОП едно след друго! Така че ще се радвам да ми затъркате профила, както и nenormalnataskoda също моА :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здр искам да помоля админите, заедно с чистенето на спама да ми изтрият и профила ако е възможно. Не искам да имам нищо общо с тая лайняна кола, ще продължа да я карам, но не искам да се знае че съм бил фен на тая говняна марка :evil: Просто ме е срам от самия факт че съм изписал 800 мнения за тая сапунерка и за това колко е яко да я караш. Това НЕ е кола, то е моторна косачка. Няма по - голяма бангия от Шкода. Тя просто има собствено мнение и се чупи НОН-СТОП едно след друго! Така че ще се радвам да ми затъркате профила, както и nenormalnataskoda също моА :)
Я кажи кво караш сега та да додем да се дръпнем и да ти я вземем и да се върнш във форума както трябва. Май се качи на нещо моментно и си направи неизвесттни заключения.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе ,колега, ти що не почнеш да си пиеш лекарствата??? :evil: :evil: :evil: Купи си един Голф двойка и си джиткай с него, бахти и комплексарите дето се извъдихте...вчера обесняваше как ти излитала на втора, днеска - не знам кво си и, че те е срам, че си писал за нея...Ако мога да цитирам Радой Ралин :"Разни хора, разни идиоти..."

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ Vankovarnata не можах много да те разбера, разбрах че нещо да сме се били дърпали да вземеш колата. Незнам що, аз нищо твое май не съм крал... А голф 2 не ме интересува

@gogata .... пич извинявай разбери ме, тя пали от четвърт оборот и излита ама може ли еи така да и скимне и айде днеска има спирачна течност утре не :evil: Писна ми бе мама му стара то буквално си идва едно след друго ... с ладовия карб съм минал 480км виж от кога е темата в Сам се справих... еее от тогава ми се оттели вола, само сменяш сменяш сменяш сменяш сменяш сменяш сменяш сменяш сменяш сменяш сменяш сменяш сменяш сменяш сменяш сменяш сменяш сменяш сменяш сменяш сменяш сменяш сменяш сменяш сменяш. Аз колата ще продължа да си я карам и да сменям, просто ме е срам че някога съм я харесвал. То отначало човек си вика айде черна дупка ама тая моята черна дупка с тая кола няма край

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Макс, повярвай ми, разбирам те много добре!Ама много добре...Ама това не те оправдава, няма от к`во да те е срам, че си я харесвал...аз Шкодите винаги ще ги харесвам...Сори,че бях толкова директен, ама много ме изнерви поста ти.

 

П.П. Освен това ладовия карб никой не те е карал да го слагаш ;) !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ Vankovarnata не можах много да те разбера, разбрах че нещо да сме се били дърпали да вземеш колата. Незнам що аз нищо твое май не съм крал...

@gogata .... пич извинявай разбери ме, тя пали от четвърт оборот и излита ама може ли еи така да и скимне и айде днеска има спирачна течност утре не :evil: Писна ми бе мама му стара то буквално си идва едно след друго ... с ладовия карб съм минал 480км виж от кога е темата в Сам се справих... еее от тогава ми се оттели вола, само сменяш сменяш сменяш сменяш сменяш сменяш сменяш сменяш сменяш сменяш сменяш сменяш сменяш сменяш сменяш сменяш сменяш сменяш сменяш сменяш сменяш сменяш сменяш сменяш сменяш. Аз колата ще продължа да си я карам и да сменям, просто ме е срам че някога съм я харесвал. То отначало човек си вика айде черна дупка ама тая моята черна дупка с тая кола няма край

виж сега колегата каза че имаш голф-предлагам дръпка/в защита на шкода/имаш поблеми защото който ти прави колата греши. колата не е виновна а майстора и водача. бих казал че шкода е добър автомобил, макар малоумниците дет я ревизират сега за боклуци.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Vanko, Макс няма голф ;) .Аз в пристъп на ярост го посъветвах да си купи. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е аз искам кола за да я карам а не да сменям едно след друго да го еба, питам баща ми викам абе тате карал си 4-5години 120ка кажи мама му стара как се спира с тва нещо без да направиш ПТП и той пича вика ми трябва да имаш спирачки а при шкодата те са един от многото дефекти, и си е прав какво ли не смених по тея спирачки и пак няма нищо. Това НЕ е нормална кола ти явно си заклет фен, аз вече мразя тая халваджийска марка, извинявай па не може едно след друго да сдава багажа бе, аз повече седя пред блока отколкото в нас, зимата в снега лежах да правя стартер,стоп машинка заболя ме кръста викам маината му и кръст нали шкодата върви, апък тя никква благодарност

 

Ладовия карб е единственото ОК в цялата кола :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е аз искам кола за да я карам а не да сменям едно след друго да го еба, питам баща ми викам абе тате карал си 4-5години 120ка кажи мама му стара как се спира с тва нещо без да направиш ПТП и той пича вика ми трябва да имаш спирачки а при шкодата те са един от многото дефекти, и си е прав какво ли не смених по тея спирачки и пак няма нищо. Това НЕ е нормална кола ти явно си заклет фен, аз вече мразя тая халваджийска марка, извинявай па не може едно след друго да сдава багажа бе, аз повече седя пред блока отколкото в нас, зимата в снега лежах да правя стартер,стоп машинка заболя ме кръста викам маината му и кръст нали шкодата върви, апък тя никква благодарност
до 2004 карах фиат имам и много други фен съм на фият имам 10-на, но бих казал проблема не е в колата а в стопанина.за да нямя иЗречения ПРАВЕН СЪМ НА МОТОР ИЗРАСТНАЛ СЪМ НА ТАУНУС 12М /ПЪРВИЯ ВЪВ ВАРНА СЪС ЗЕМНОТО КЪЛБО СИН С Бял ТАВАН МНОГО ХОРА ГО ЗНАЯТ/не искам тва да звучи като нещо повече от другите. Имам си понятие от коли.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нашия спокойно ;) Няма да се косиш и да си хабиш нервите с глупости,защото от нервиране колата няма да се оправи(даже може да я счупиш ако и посягаш...)нито на теб ти олеква.И аз съм бил така понякога и вместо да си помагам като се разбеснея и почвам да хвърлям и ритам си отаварям повече повреди...Идеята на упражнението дето трябва да правиш е да си контролираш нервите и да не ти пука много много...Ти поне като се ядосаш гледам,че пишеш из форума :lol: а аз съм много зле-хвърлям инструменти,части,блъскам ламарините и себе си наранявам 8-[ :smt087

Айде легни си тая вечер и утре на спокойно си опиши проблема и приятелите ще се опитат да ти помогнат ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ванко, подкрепям те на 100 % за твърдението за собственика.Има такива дето и Ес класа да му дадеш за 10 000 км ще му разкаже играта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нашия спокойно ;) Няма да се косиш и да си хабиш нервите с глупости,защото от нервиране колата няма да се оправи(даже може да я счупиш ако и посягаш...)нито на теб ти олеква.И аз съм бил така понякога и вместо да си помагам като се разбеснея и почвам да хвърлям и ритам си отаварям повече повреди...Идеята на упражнението дето трябва да правиш е да си контролираш нервите и да не ти пука много много...Ти поне като се ядосаш гледам,че пишеш из форума :lol: а аз съм много зле-хвърлям инструменти,части,блъскам ламарините и себе си наранявам 8-[ :smt087

Айде легни си тая вечер и утре на спокойно си опиши проблема и приятелите ще се опитат да ти помогнат ;)

Я си сипи един карбуратор от 1600 намали малко допълнителното гориво/отстрани с един оборот/ и ако пак не върви се обади./караш 1500 нали. имах 2140 и правих 190км на 14-ки ниски. бачках в сервиза. имаш ли проблем с мотора кажи/
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нашия спокойно ;) Няма да се косиш и да си хабиш нервите с глупости,защото от нервиране колата няма да се оправи(даже може да я счупиш ако и посягаш...)нито на теб ти олеква.И аз съм бил така понякога и вместо да си помагам като се разбеснея и почвам да хвърлям и ритам си отаварям повече повреди...Идеята на упражнението дето трябва да правиш е да си контролираш нервите и да не ти пука много много...Ти поне като се ядосаш гледам,че пишеш из форума :lol: а аз съм много зле-хвърлям инструменти,части,блъскам ламарините и себе си наранявам 8-[ :smt087

Айде легни си тая вечер и утре на спокойно си опиши проблема и приятелите ще се опитат да ти помогнат ;)

Whiteshark приятелю ама мене ми се реве разбираш ли, аз знам как да го оправя, аз колата знам как да си я правя, въпроса е че ся ударих една биричка и не ми пука ама утре ще стана и естествено 1вата ми мисъл ще е какво прави колата, ще слезна ще я видя и като се сетя пак за тея спирачки пак ще ми се дореве, то ще има сваляй ходи до магазина, тряя да ги мъкна с мене за мостра в 83 там некви бабички ще ми мрънкат. Пък и тряя да похарча парите за огледален диск и ся вместо да ми дойде пауъра аз тряя да се дзвера отдолу и да се "кефя" че ми капе спирачна течност в косата, която после трябва да мия 2 часа :x

 

Гога ти ся кво не сме се вдели още, не съм те и возил, а вече знаеш че съм некадърен монтьор :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз съм в момента с механичен карбуратор "Вебер" със жигльори от 1600.Още не съм го тествал на макс.-демек засичания с Ладите успоредно как върви,но съм доволен хвърля гъза кат сменям предавките :lol: По принцип си го карам на газ и съм доволен 150-155 си прави ама не съм фен на големите скорости чак толкова-това стига :) Айде да не флуудя темата на Макс,а и Шкода форума като цяло-ако си зарибен и имаш какво да споделиш за Москвич- http://www.moskvich-bg.orgТова е форумчето ни.Заповядай;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Гога ти ся кво не сме се вдели още, не съм те и возил, а вече знаеш че съм некадърен монтьор :mrgreen:

 

 

Айде сега глупости!!!Няма такова нещо! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

maxrpm,

 

На теб проблема ти е че си човек на крайностите! Шкодата е върха! Не Шкодата е боклук! Няма такова нещо! Няма идеален автомобил. ВЕрвай ми! И тия с S-класите и те се оплакват :D А аз пак ще ти повторя, че 31 години се возя и карам Шкода и на път не съм оставал! Преди 2 години баща ми скъса полуоска след 1/2 годишно тракане!

Та ако искаш кола която да ти служи отдай и необходимите грижи. Не може да очакваш че ще вдигаш на 2ра 80 и колата ще е здрава! Разбери както се отнасяш към нещата си, така те ти се отблагодаряват.

 

Айде споко!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе тая сутрин като станах не съм ядосан чак толкова много, но 6-тото чувство ми казва че тея тръбички спирачните и 3ниците ще ми излезнат над 50лв и това ме натъжава, а иначе тя колата няма проблем с 80на 2ра Двигателя и скоростната кутия са най здравите неща в тая тенекия. Двигателя ми се каза да не го форсирам още от януари месец, защото биелите щели да се счупят. Е форсирам го на всяко палене, особенно ако е студен, освен тва и омега съм дърпал с него :lol: друг е въпроса как вързо ми свърши бензина в процеса на дърпане.

Просто не очаквах да ми сервира нова порция повреди преди да оправя старата =(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

макс не се нерви.... всички коли се чупят. и аз искам кола която да е пъти по модерна, да не се чупи, да е ефтина поддръжката и кво ли още не ...ама няма!!! и на мен ми е капало масло на главата :(:( имаш 2 варианта...... продаваш я в 'авто къща' НАДИН или не ядеш баница и не черпиш мацките по заведенията пестиш пари и ремонтираш. има сигурно поне 20 теми в който пишеш как не те кефи колата, върни я за скраб вози се в рейса не е срамно много хора се возят няма да си първия няма да си последния без кола!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

max,

 

Съдейки по това което пишеш (особено за юркането на студен двигател) скоро ще пишеш че и двигателя не е в ред! Като се отнасяш като варварин към техниката и тя така ще ти се отблагодарява - с чупене! Но колата си е твоя - прави каквото искаш! Само пази останалите МОЛЯ! :!:

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе нищо му няма на двигателя, просто ако не го форсирам студен гасне и ми къса нервите, като влеза в бокса ще видя дано ми излезнат сметките, обичам си колата, не бих я изоставил на надин, обаче понякога прекалява. Това е в общи линий, днес ще мина да видя цените на тея тръбички и прочие и така. Просто вчера ми идеше да я дам за скрап защото и се бях ядосал

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е форсирам го на всяко палене, особенно ако е студен, освен тва и омега съм дърпал с него

 

За да си решиш проблемите с Шкода-та ти препоръчвам яко форсаж докато е студен двигатела, ама до дупка да форсираш особено като е студен. И какво се занимаваш с тези омеги дето толкова ги хвалеше в друг постинг. Хващай и дърпай някой Икарус, по възможност натоварен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.