Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Кажете някой хитринки за Формана


DaGa

Recommended Posts

Някой ако си е правил разни хитринки - тип направи си сам, нека си ги сподели. Мисля че ще бъде от полза за всички колеги тук. да подобрим по български малко шкодилаците ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм писал как и къде да се монтира гнездо за запалка,за контр.лампа на стопа,за греди на покрива,електронен километраж,тук ще напиша че в левия горен ъгъл на таблото над инициала за температура има празно място под черната плоскост и там съм монтирал светодиоден волтмер,като съм пробил отвори за светодиодите и при каране не заслепяват и дава добра индикация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз направих цяла тема за чалъмите и разните други глезотий , ама не срешнах подкрепа от колегите. Разбира се и аз не съм курифей по Шкодаците и не знам всичко, но бая съм се ровил по моита знам бая неща , но и много има да уча и съм за такива темички , но дали другите колеги имат ... тва е друг въпрос.

Е това е едно мое изобретение , но трябва да се поровя за темата

.jpg

Електриеска машинка за вдигане и сваляне на фаровете - хибрид м/у френско и чешко :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на колегата The Best Forman :) Вярно че ел.регулирането на фаровете на нашите бегачки е меко казано несполучливо. Честно да ви кажа не съм виждал работещо такова. И регулирането го прайми ръчно. За момента не се сещам за някоя хитринка за Фаворитката но като се сетя ще пиша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

осветлението в багажника е само от лявата страна и затова монтирах подобна лампа на капачката в дясно и като включа оригиналната светва и новата и така по добре се осветява.купил съм и скоро ще монтирам и в купето допълнителни лампи ,защото от огледалото за обратно виждане не се осветяват някои места отпред.имам и идея да монтирам и гнездо /розетка/за подвижната лампа в багажника и при мотора защото с 2м.кабел на лампата не може да се освети навсякъде в случай на повреда нощно време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.