Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Като говорим за лоши пътища, днес си счупих колата!!!


gogata

Recommended Posts

Днес си прецаках предния мост... :cry: .То и без това колата щеше да влиза в бокса за смяна на ремъци и да сложат коланите, дето ги купих от Радо, ама това ме депресира.Карам си аз по Мара Бунева в Орландовци и се натресох в една дупка, дето не се виждаше.Нещо ми изтропа отпред много силно,получи се гигантски луфт във волана и в последствие се оказа, че съм спукал малко единия носач и щангата за успоредност се е прецакала...Д**а и дупките!!! :evil: :evil: :evil: Верно си е, че беше запланувано да се сменява предница, ама напролет чак :cry: .Баща ми да е жив и здрав,че има всички части, че иначе не ми се мисли как щеше да го закъса Шкодака.

 

П.П. Кмета до днес го уважавах поне малко, ама вече НЕ!!!София е като Луната, д**а, осеяна с кратери!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прибрах се и после отидох на майстор с нагласата да сменявам ремъци и колани, а не преден мост.Той ми вика, добре, че нищо не ти е изпаднало по пътя да се убиеш някъде. :|

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гога,

 

И господ за кмет да дойде няма да оправи София.

Наистина кофти това с дупката. Лошото е че за да съдиш общината ти трябва протокол от КАТ. А ако дойдат тия от КАТ пишат акт за "несъобразена скорост" :( Щото са комбина с общината а и парите им идват от един джоб (разбирай от бюджета). Абе лудница. Всичко в тая държава е направено така че само да взима пари а да не дава...

Стискаме палци скоро колата да е пак в движение.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PRR, за жалост си прав... :?

 

Иначе по темата - "приятните" изненади продължават!Днес майстора разкостил предния мост и се оказало, че основния проблем идва от някаква планка на кормилната кутия, която се скъсала и като я свали ще я носи да я заваряват.Все пак това е по-добрия вариант, защото сутринта по телефона ми обясни, някои далеч по-неприятни възможности.Поне се успокоих, че и този път ще оправи колата.Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес си прецаках предния мост... :cry: .То и без това колата щеше да влиза в бокса за смяна на ремъци и да сложат коланите, дето ги купих от Радо, ама това ме депресира.Карам си аз по Мара Бунева в Орландовци и се натресох в една дупка, дето не се виждаше.Нещо ми изтропа отпред много силно,получи се гигантски луфт във волана и в последствие се оказа, че съм спукал малко единия носач и щангата за успоредност се е прецакала...Д**а и дупките!!! :evil: :evil: :evil: Верно си е, че беше запланувано да се сменява предница, ама напролет чак :cry: .Баща ми да е жив и здрав,че има всички части, че иначе не ми се мисли как щеше да го закъса Шкодака.

 

П.П. Кмета до днес го уважавах поне малко, ама вече НЕ!!!София е като Луната, д**а, осеяна с кратери!!!

голяма грешка викаш чингитата и им обясняваш че караш с 50 другия минава покрай теб имаш авер с теб за свидетел дет е заминал щото бърза и им искаш протокол
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, аз не съм викал куки, безсмислено е да се занимаваш с тези празноглавци!!!Убедих се след като с братчеда катастрофирахме край село Понор, верно че заради простотията на братчеда, ама аз тогава бях в шок и няколко пъти изгубих съзнание, а онези травестити ми викаха,блъскайки ме в гърдите :" Айде бе мама ти гадна, кво се прайш на госпожица?!" :? .Да, госпожицата не можеше да мръдне после с дни и пикаеше кръв ама кво от това...Та от тогава ако не е наложително не се занимавам с шапкари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шапкари и куки са две големи разлики, както се казва.

Това, което са за нас шапкарите са куките за шапкарите.

Колкото теб са ти противни шапкарите, толкова на тях са им противни куките. Нали знаеш, врагът на моя враг е мой приятел.

Така че, гледай шапкарите да заподозрят, че си кука : ))))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шапкари и куки са две големи разлики, както се казва.

Това, което са за нас шапкарите са куките за шапкарите.

Колкото теб са ти противни шапкарите, толкова на тях са им противни куките. Нали знаеш, врагът на моя враг е мой приятел.

Така че, гледай шапкарите да заподозрят, че си кука : ))))

 

И на теб не ти е лесно... :lol::lol::lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми т`ва е, утре си взимам колата.Смяна на всички втулки, ябълковидни болтове, щанга за успоредност и шенкели + ремъците на вентилатора и алтернатора + монтаж на инерциони колани = 150 лв, в които са включени и части.Няма какво да кажа, освен, че Мишо е вашия човек ;) . Ако не дай си боже ви потрябва търсете го смело, пуснал съм в белия списък за него. Поздрави! 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито Гога! Ще я доведеш ли на една среща да и се полюбуваме?

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще я доведа. :lol: Макар да ми излезе име на несериозник, покрай някои ми изцепки ,има още хляб в мене. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дупките са ужасни !

лично намен ми писна да не си гледам право пътя, а да търся къде са дупките и да слаломирам между тях....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уау!!! :lol::lol: След смяна на всички втулки, ябълковидни болтове, шенкели и средната част на щангата за успоредност, все едно карам нова кола 8) ! Може да преувеличавам, ама ми се струва, че вози по- меко, иначе да не говорим, че вече завива като хората и няма луфт във волана.Утре ще я водя на реглаж на предния мост и вече се надявам таз годишната одисея с ремонтите да приключи. Догодина пак :P :mrgreen: !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уау!!! :lol::lol: След смяна на всички втулки, ябълковидни болтове, шенкели и средната част на щангата за успоредност, все едно карам нова кола 8) ! Може да преувеличавам, ама ми се струва, че вози по- меко, иначе да не говорим, че вече завива като хората и няма луфт във волана.Утре ще я водя на реглаж на предния мост и вече се надявам таз годишната одисея с ремонтите да приключи. Догодина пак :P :mrgreen: !

Не се притеснявай, нормално е, :) като мина с моята през дупка се чува "Праас прас", като се качих при радо, през дупка се чува .... тишина :) Разликата от нова до стара предница е от земята до небето :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахах! :lol: Ако говорим за един и същ Радо (ДоРадо от форума), не съм се возил на колата му, само съм сядал в нея и наистина изглежда супер запазена на фона на болшинството 120-ки по улиците, пък и този волан от Алфа много и отива.Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.