Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Жило за предна врата


Guest FORMAN 135

Recommended Posts

Приятели имам голям проблем.Помагайте!Скъса ми се жилото за отваряне на предната врата на Формана.Купих си за 5лв. ново от магазина на Симеоновско шосе , но като го сложих се оказа по късо с 5мм. и като се сглоби всичко държи опъната ключалката и не може да се заключи нито с ключа , нито с бутона, иначе от вътре се отваря само като пипнеш дръжката.От къде да си намеря някое което става (може и втора ръка) че сега съм като Флинстон.Отварям прозореца, за да изплзвам външната дръжка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

todor_velikov

 

 

 

Регистриран на: 05 Ное 2006

Мнения: 9

 

Пуснато на: Нед Ное 05, 2006 20:54

 

--------------------------------------------------------------------------------

аз си купих жило за предната врата от магазина на сточна гара за 4 лв. и всичко е ок

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.