Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Предложение за малка добавка в профила


orange!

Искате ли да има поле за автомобил в профила на автора?  

48 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Имам предложение за малка добавка в профила на авторите, който се показва от ляво на мненията ... там някъде между броя мнения, местожителството и т.н. смятам че трябва да се добави поле за автомобил ... все пак сме автофорум и това е най-важната информация според мен :)

 

Доста често като чета из форума за подвизите на този или онзи и се чудя ква Шкода кара ... колегите, с които сме се засичали по срещи им знам колите, ама другите не ги познавам ... пък не върви всеки път да питам кой с ква кола е ... че и да помня след това :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добра идея. Само че, повечето колеги са си направили аватара със собствената си кола, тъй че това донякъде я обезмисля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

съгласен съм да има повече информация,защото много писаха че искат стикери а само един познавам със залепен стикер и един който не знам .работих един месец на омv бензиностанция и колкото шофьори на шкода попитах толкоз се учудиха че има форум.как един не мина от форума за 15 дежурства.вече не работя там оказа се че не съм за там-тежко ми беше

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за ред с инфо за колата. Но повече информация е излишна. Обърнете внимание че повечето колеги са скрили номерата на колите си, та друга информация ли ще напишат!??! Да не говорим че малко или много редовните посетители в клуба се запознават.

 

Поздрави

 

PS: А ако се прави тая промяна да се добави задължителен пост за да се пуснат съобщения. За нерегистрираните да има account guest без парола. Така разните spam ботове ще изгърмят...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PS: Да max, ама докато си оправя грешката и ти ме изпревари и не успях да си затрия поста... Нека админите се намесят :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странно,

 

Всички за а има три (до момента) против. Що ли не кажат защо?!??!

 

Поздрави

Все ми е едно не е против, просто ми е все едно :)

пък номера съм го скрил де да знам, за да не дойде някой да ми изпраска стъклото въз основа на тоя спам във форума, то не че го няма на снимки ама все пак. пък и който е бил на срещите го е виждал за кво да го слагам и на аватар :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм 3-тия, който е гласувал, че му е все едно. Ако има такова инфо - добре, ако няма - не е зле:) Причината - всеки от нас може да си сложи колата за аватар - това е повече от текстово инфо за нея. Също така всеки може да си сложи в подписа какво кара. Т.е. има два начина да се "опишем". Защо тогава да затормозяваме допълнително администраторите ;) , които и без друго ще трябва явно някакси да се преборят с далеч по-належащия Guest акаунт и забраната за директно писане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за!Все се оглеждам по пътищата за познати(макар и виртуални).Ще взема да си строша колата за няма нищо,ей така от любопитство :mrgreen: !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо лошо няма в тази идея, но ако може да се избира като опция, щото както вече писахте повечето колеги са си сложили колите за аватри и снимките ще се повтарят. А полето за информация също е добро като идея. Аз съм за :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е ще се осъществи ли промяната,или не?

Нищо лично, но... искащ да щракнеш с пръсти и да се получи ли? ;) За да стане тази промяна, ще се наложи достъп до компютъра, на който се хоства форума. И понеже за този форум никой от нас не дава кинти, той не е хостнат на сървъра на някоя хостинг компания. Т.е. процеса по "пипането" на форума е малко тромав. Изисква време и т.н. Да, мисля, че промяна ще има, но нека да не е така припряно ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм казал на момента да стане?Въпросното ми изречение беше с цел да разбера дали се одобрява окончателно идеята или не?То ми е ястно че не може да стане веднага! ;) Значи да разбирам че предложението се приема! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами защо да не се приема ;) Щом има толкова желаещи - редно е да се помисли по въпроса. Ще помоля обаче за съдействие, защото снощи до 4 сутринта се рових из гугъл, разгледах повечето addons, mod-ове и т.н. на официалния сайна на phpBB, но не открих нищо интересно свързано с тази идея. Т.е глезотийки всякакви, но точно тази не открих :oops:

И понеже сме на тема нововъведения: за да заработи системата за регистрация с допълнителното въвеждане на визуално изобразени числа, ще се наложи upgrade на форума до по-нова версия, което скоро нямам как да стане :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.