Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

За регистрацията или против ?


high_octane

Задължитена регистрация ЗА/Против  

34 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Поради зачестилите спамерски явления във форума мисля, че трябва веднъж завинаги да решим дали да е необходима регистрацията за да се пише или не ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не виждам защо трябва да обсъждаме тоя въпрос за 13 000-ен път, тъй като мисля, че вече не всекиго е ясно, че това е задължително. Всеки ФЕН или който са попаднали в семейството на Шкода съвсем неволно,би следвало да може да отдели 2 минути за една регистрацийка, а и след като това стана масова практика /изискването на регистрация/ не мисля, че ще има недоволни. Колкото по-скоро се направи това нещо, толкова по-добре ще изглежда форума ни. Също така и да се изтрият ботовските потребители, но това са подробности вече :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За!

 

Аз се разхождам из кви ли не форуми и нашия остана един от малкото, в които не е задължителна регистрацията ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за регистрацията. Подкрепям и появилата се идея за guest акаунт. Но следва да добавя - ще се появят много ненужни или по-скоро еднократно използвани регистрации, които с времето ще станат супер много. Т.е. би било добре след изтичане на определено време неизползваните акаунти да се трият.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задължителна регистрация за писане, но естествено свободно четене.

Задължително активиране на акаунта през мейл и попълване на буквено-цифров код при регистрацията. Това ще спре в голяма степен регистрациите на ботовете, така че, Mishelle, вместо гадните регистрации на ботовете и спамърите, които има сега в момента, ще има регистрации на хора, макар и някои да са един вид "еднократни". Аз си мисля, че това не е проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Модераторите нямат ли права да изтрият спамерските теми ?

 

Още седят в някои стаи, даже се увеличават ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То в някой подфоруми няма модератори още... трябва да се сложат.

 

Аз имам и още предложения:

1) да се махнетгоре тоя блок в който пише: "Добре дошли в гнездото на Шкодарите" - звучи доста тъпо;

2) вместо това някъде горе да се изписва, че именно ти си се логнал, т.е. ник-а ти. Това го има в много форуми и е доста удобно и практичено

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, тея са на всеки километър :) Чета си форума и мине не мине айде нова спамерска тема във "всеки за всичко", трия и те се появяват отново... За момента има 15 потребителя, 8 регистрирани и 7 гости... правете сметка каква масирана атака :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1) да се махнетгоре тоя блок в който пише: "Добре дошли в гнездото на Шкодарите" - звучи доста тъпо;

 

и да се махне препратката към рено-форума---- за това съм писал не поне 6-7 пъти ,но глас в пустиня

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво си говорим, обаче кой ще свърши цялата работа? Нека направо да се обръщаме към админ-а или както се води там. Да се направи поне някаква защита, било то със задължителни регистрации и буквено-цифров код.

И преди се говореше, но нищо- типично по БГ.

 

П.П А еднократните акаунти могат да се трият автоматично на 3 или на 6 месеца- както е навсякъде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То в някой подфоруми няма модератори още... трябва да се сложат.

Предлагам моите услуги, понеже влизам няколко пъти дневно- все пак работата ми е с компютри и интернет, така че поне спама и БГ писането ще мога да контролирам без проблеми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.