Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

За администраторите!


The Best Forman

Съгласни ли сте да се направи задължителна регистрацията, за да може да се пише във форума?  

26 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

В повечето от форумите има дори рестрикция да неможеш да четеш всички постове по темата ако нямаш регистрация иначе става като днес - във всички раздели "виж ми простотията - сайта"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм!!! На някой стигна ли му куража да отвори някой линк, `щото на мен - не. :lol::lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз от много отдавна съм на това мнение, даже не веднъж съм го казвал на срещите, че не трябва изобщо да пишат нерегистрирани потребители. Само не знам дали няма да затрудним администраторите от техническа гледна точка. Айде аз ще си позволя да пусна анкета в темата, за да се види какво е общото мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да ги затрудни. По принцип в повечето форуми не може да се пише от нерегистрирани гости. С оглед на последните събития май е задължително да се направи невъзможно писането без регистрация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен това трябва регистрацията да се активира с мейл, а при самата регистрация да се попълва буквено-цифрен код от картинка (capcha).

НАПЪЛНО СЪГЛАСЕН!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АДМИНИСТРАТОРИТЕЕЕЕ да не сте отпуска бе хора ... три пъти влизам тази сутрин и трияпоне по 2 теми :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен тряя не да се прави рег а да има общ модератор на всички раздели. А това че в някой форуми не може дори и да се чете тва отблъсква 100% Аз примерно никога няма да се регна ако не мога да чета. А пък писането на гостите мисля че е полезно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АДМИНИСТРАТОРИТЕЕЕЕ да не сте отпуска бе хора ... три пъти влизам тази сутрин и трияпоне по 2 теми :evil:

 

Айде по-полека! Проблема трябва да се реши генерално от администраторите, аз ако ще и постоянно да трия теми, единственото нещо което ще стане е да си загубя един куп време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АДМИНИСТРАТОРИТЕЕЕЕ да не сте отпуска бе хора ... три пъти влизам тази сутрин и трияпоне по 2 теми :evil:

 

Айде по-полека! Проблема трябва да се реши генерално от администраторите, аз ако ще и постоянно да трия теми, единственото нещо което ще стане е да си загубя един куп време.

 

Е, за това нещата са толкова зле :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде направете нещо де! Спамерите продължават да постват във форума! Какъв е толкова проблема да се заключи писането за нерегистрирани потребители?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

beliq_lebed , съжалявам ако е прозвучало грубо , но не съм имал нищо лошо впредвид ;)

Евала Mishelle , убава работа си свършил!

Успех !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.