Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Спамнаха ни форума!!!


gogata

Recommended Posts

Какво става, бе колеги???Еб*ти нашествието!!! :cry: Д**а изродите...как успяха във всеки раздел да пуснат по нещо.Съветвам ви да не отваряте линковете, 100% са с вирусчета!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ужас! Явно нашият форум е много готин, щом е толкова посещаван от тия изруди - спамерите :evil: А пък в готините им сайтове можете единствено да си тествате антивирусната програма :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ебаси, тия травестити ни напълниха форума вече...Модераторите, хващайте гумата и трийте! Надявам се скоро да се забрани писането от нерегистрирани потребители, `щото ако всичко продължава така, то след седмица от форума няма да остане и помен!!! :cry: Може да ме хваща параноята, ама си мисля дали форума ни е избран случайно или някой ни има зъб? :?

 

Вижте това :"Общо онлайн са 14 потребители: 5 Регистрирани, 0 Скрити и 9 Гости" - тези 9 "госта" ни е**ват майката, с извинение!!! :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това се случва когато няма модератори :?

 

Хайде по-полека с такива директни изказвания!!! По какво разбра, че тук няма модератори??? Или няма да можеш да ми отговориш??? Днес 3 (три) пъти съм влизал и трите пъти съм трил спамовете. До толкова са ми правомощията. От тук нататък трябва админите да вземат решение за акаунтите и начина на влизане и писане във форума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Favorit 1.3LX - позна ли си ги ;)

Yohi - не е зле да прочетеш още веднъж горното ми мнение. С други думи - Stenly не е прав, че вината за спама е на модераторите! Ние само можем да трием спам, но не можем да го предотвратим! Сега по-ясно ли се изразих или отново смяташ, че не си вършим работата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

aaa човече сигурен съм че модераторите не могат да го спрат а само да трият.

 

Ми админите да си вършат работата бре.

в дир.бг имаше подобен случай и го спряха на мига с една регистрация.

не виждам проблем да има само регистрирани потребители.

 

Какво толкоз има да се мисли

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Favorit 1.3LX - позна ли си ги ;)

Yohi - не е зле да прочетеш още веднъж горното ми мнение. С други думи - Stenly не е прав, че вината за спама е на модераторите! Ние само можем да трием спам, но не можем да го предотвратим! Сега по-ясно ли се изразих или отново смяташ, че не си вършим работата...

 

Виж сега, никой не искам да засягам, просто казвам, че за да се поддържа ред във форума е много трудна работа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези мили хора надушиха разделите без модератори... :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не са ги надушили, просто модераторите си вършат работата, независимо, че някои хора твърдят обратното... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не са ги надушили, просто модераторите си вършат работата, независимо, че някои хора твърдят обратното... ;)

 

А и това може да е, не ми мина през главата просто.Ама аз все пак не съм твърдял нищо за модераторите, да сме наясно! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези мили хора надушиха разделите без модератори... :evil:

 

А защо има такива раздели :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не са ги надушили, просто модераторите си вършат работата, независимо, че някои хора твърдят обратното... ;)

 

:oops:

 

 

Не се сърди мило другарче, не влагам нищо лично в написаното, просто форума и клуба много ме радват и понякога се дразня, че се случват такива неща точно тук ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой не се сърди, както съм и сигурен, че не се влага нищо лично, но държах да подчертая разликата във функциите и възможностите на админите и на модераторите. В една съседна тема Maxrpm е написал, че форума за да се оправи нямало нужда от регистрация, а от един общ модератор...Т.е. ето ти старата песен на нов глас :lol: Сега и на него да седна да му обяснявам разликата...Ей това не го разбирам :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой не се сърди, както съм и сигурен, че не се влага нищо лично, но държах да подчертая разликата във функциите и възможностите на админите и на модераторите. В една съседна тема Maxrpm е написал, че форума за да се оправи нямало нужда от регистрация, а от един общ модератор...Т.е. ето ти старата песен на нов глас :lol: Сега и на него да седна да му обяснявам разликата...Ей това не го разбирам :mrgreen:

Точно на мен няма какво да ми обясняваш :lol:

Мога да ти дам линк на един форум, в който екипът от модератори и администратори е на много високо ниво :) Да видиш там какъв ред цари :) Но разбира се говорим за денонощна работа :) Знам прекрасно, защото съм част от екипа от самото създаване на сайта :)

 

Повярвай ми, много искам и този сайт да бъде на ниво от тази гледна точка, но това е много трудна задача ;) Такива мнения от сорта на "ми, че то аз трябва да си изгубя цял ден да трия някакви теми" при нас не важат, за това и сме толкова добри :) Белия лебед, брато тренето на темите е най-лесното нещо повярвай ми :) особено както ти каза, че си изстрил цели две теми от сутринта....Ами какво мислиш ако трябва да редактираш десет теми за един час, не да ги триеш, а да ги редактираш, как ти звучи това? Ами да подредиш 120 програми в каталог, да изпипаш правилата на форума от юридическа гледна точка, как ти се струва? Да, превеждаш новини по цели нощи :)

Ако да изстриеш две теми за цяла сутрин ти се струва много тежка работа, извини ме ако ти звучи грубо, но изобщо не си за модератор :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, все си мисля, че за времето дето ги напълнихме тия 3 или 4 теми за спама, можеше да се забрани писането от нерегистрирани, не да се говори общо взето едно и също...Поправете ме ако бъркам.

 

П.П. Не искам да засегна админите или модераторите с това си мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако позволите да дам една идея, тъй като очевидно администратора на форума няма може би време да следи сайта - да даде администраторски права и на някои от модераторите. Предполагам те могат да се свържат с него и да говорат по въпроса. Аз също имам два сайта и в контролния панел си стои ясно опцията за вкарване на IP-адрес, от който няма да може изобщо да се влиза в сайта. Тоя вариант ми се вижда най-оптимален, щото това вече на нищо не прилича.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако позволите да дам една идея, тъй като очевидно администратора на форума няма може би време да следи сайта - да даде администраторски права и на някои от модераторите. Предполагам те могат да се свържат с него и да говорат по въпроса. Аз също имам два сайта и в контролния панел си стои ясно опцията за вкарване на IP-адрес, от който няма да може изобщо да се влиза в сайта. Тоя вариант ми се вижда най-оптимален, щото това вече на нищо не прилича.

Напълно подкрепям, щото иначе скоро форумът ни на нищо няма да прилича :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.