Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

КЪДЕ СЕ ПРОДАВАТ СВЕЩИ ПАЛ ЗА ШКОДА 120 Л


Guest

Recommended Posts

На Баня Мадара има свещи за Шкода, не знам Пал ли са,аз оттам си взех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземете си двуполюсни NGK :mrgreen: Със сигурност ще ги намерите по-лесно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

pal не се произвеждат и не знам къде се продават но на сточна гара и на сим. шосе няма със сигурност. съвременният им еквивалент е бриск или поне така ми каза бай Мето от магазина на сточна гара

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

pal не се произвеждат и не знам къде се продават но на сточна гара и на сим. шосе няма със сигурност. съвременният им еквивалент е бриск или поне така ми каза бай Мето от магазина на сточна гара

Вярно е. Не търсете повече ПАЛ. Да речем, че фирмата си е сменила името на Brisk.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не може да са скапани, тъй като такива препоръчва производителя на двигателя. Друг е въпроса че Бош са по-добри, а освен свещите и други неща, като аванса на заплаването имат значение как ще върви колата. А Каква Шкода имаш, откъде ги купи свещите Бош и за колко?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.