Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нагреватели за задно стъкло на Форман 94г.


DaGa

Recommended Posts

Здравейте някой може ли да ми каже как мога да сменя нагревателите на задното стъкло и евентуално от къде да ги купя? А ако някой знае как да ги поправя - най-добре. Значи те са си на стъклото само дето са се отпоили от двете страни пластинките който идват от буксите и се запоени на стъколто, та те са разпоеени може ли да се запоята наново или трябва направо нов нагревател да слагам...!? мерси предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах същия проблем и се порових по въпроса. Първият вариант е лепило за метал - продават го в Бриколаж, но е много скъпо - май около 30 лв. Втория, който аз използвах е сребърна лепяща паста (защото имах) от Конрад - но тъй като тя не е толкова здрава сложих от нея в средата на квадратчето, а по края каноколит за да държи. Вече година се държи. Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За запояване на плстинките може да се използва поялник / добре нагрят и за кратко време / като се слага тинола предварително на плстинката. За прекъснатите реотани има лепило на Локтаит ... фирмения магазин е в Княжево срещу бившия сервиз "Жигули" - ул. Любляна преди кръговото на Княжево или в Бриколаж , както писа колегата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.