Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Зимни гуми втора ръка!


Bueee

Recommended Posts

Здравейте!

Предлагат ми 4 бр. зимни гуми Клебер!Втора ръка са!180/65/R13!Цената е 200 лв.Изглеждат и доста запазени!Доколкото знам Клебер е и дъщерна фирма на Мишелин!Ако някои е карал с такива гуми или има информация за тях моля да сподели! :)

Предварително благодаря!!! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

виж годината на пройзводство да не се окаже, че са на много години и каучука вече е твърд

 

 

едит: за тези пари не може ли да си купиш нови зимни гуми дори малко по нисък клас???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне на година са, може би 2-3. Зимна гума на 3 години е загубила 50% от качествата си... Освен това Зимна гума карана макар и малко в горещини се съсипва. Имаш ли гаранация че не е карана в горещо?

 

Иначе цената не е лоша. Нова такава е 80-100лв. Т.е. около 50% от цената ти я дават. Но за мен това е прекалено важен елемент от автомобила за да правя компромиси и гуми само нови. Всеки си решава...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз карам през зимата моята Фелиция с Kleber 175 70 13 и съм много доволен от тях. Гумите са много добри и си заслужават парите.

Няма да сбъркаш. Една такава нова през зимата на 2005/2006 бе 105лв.

Едно уточнение -Клебер не се правят по лиценз на Мишлен, а чисто и просто Мишлен закупи Клебер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-добре си вземи нови гуми. Аз карам със зимни Корморани и съм мн. доволен. Струват 70-тина лв. и са от Мишлен Груп. Лично аз с гуми и спирачки компромиси не правя и вземам това, което е надеждно и на поносима цена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 години баща ми купи 4 зимни Матадор 165/80/13 за Фаворита. Мерак му беше на човека, тъкмо го бяхме купили. Първата зима я карах аз и бях доволен. На следващата зима ги метнах барабар с джантите на Фелицията - понеже ходя на ски и ми е важно. Пак съм се измъквал от места, където баварци не можеха - тая история вече съм я разказвал... Тази зима гумите почнаха да се удървят и имах вече случай с качвания на баир от третия път. За целта реших - отзад оставам с Матадор (брутален грайфер са направили!), но отпред елегантно сменям с Гудиър Ултрагрип 7.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BOZZZI,

 

И аз като теб процедирах. До като една зима на връщане от ски задницата не тръгна без мое разрешение. 2 дни по късно преобух колата. И от тогава на принципа - всеки сезон по две гуми. Лятото преди летни нови. Предните задни. Зимата нови зимни предни. Старите зимни отдзад. Следващото лято - нови предни. Зимата нови предни.. И така. При мойто каране (30к годишно) точно за две години ги скапвам но винаги карам с предни нови и задни на максимум две години. А разходите са много приятно разпределени във времето...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.