Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Като няма хляб, ще ядем пасти!


Хашек

Recommended Posts

Тъй като съпругата ми е малко скарана със съединителя и ръчката на скоростите, пък и досега е карала само автомати, от които последната й кола е Сузуки Витара, семейният съвет се събра и реши да закупи по-функционален автомобил.

 

Естествено започнах да търся Октавии автоматик, но бързо бях разочарован от НИКАКВИЯ избор. Както казва народът - като няма хляб, ще ядем пасти... Купих й А4 автоматик.

 

Честито на печелившите :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито :) И най-вече много безавариини километри :) Пък вярно, че Ауди-то не е Шкода, ама и то е кола :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито :) И най-вече много безавариини километри :) Пък вярно, че Ауди-то не е Шкода, ама и то е кола :mrgreen:

Какво искаш да кажеш с това, че Шкодата е по-добрия автомобил ли? Както се казва, нека не викаме на черното бяло :mrgreen:

Браво Миро, честита нова придобивка. Жена ти с кеф да я кара, пък и по някое кръгче да ти дава :) Коя година е Аудито, ново ли е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам тея жени какво толкова се мъчат на тоя съединител, още повече, че по - мощните коли който съм карал от рода на 1.8D; 2,5D тръгват без газ. Автоматика ограничава възможностите за юркане, и хаби много феродовия диск но все пак честито и много безаварийни км!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито Хашек,

 

А сега ако метнеш на Аудито едно двигателче от Шкода, супер ще стане! Да видим, че можеш и обратната процедура :mrgreen:

 

Поздрави и много безаварийни с новата продибивка!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито :) И най-вече много безавариини километри :) Пък вярно, че Ауди-то не е Шкода, ама и то е кола :mrgreen:

Какво искаш да кажеш с това, че Шкодата е по-добрия автомобил ли? Както се казва, нека не викаме на черното бяло :mrgreen:

Браво Миро, честита нова придобивка. Жена ти с кеф да я кара, пък и по някое кръгче да ти дава :) Коя година е Аудито, ново ли е?

Лично на мен Октавиа-та ми допада много повече, отколкото А4-ката, но тук вече навлизаме в много деликатна тема ... и няма смисъл да я обсъждаме. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както пише в заглавието, а именно че хлябът няма нищо общо с пастата, не ни приляга на нас обективно разсъждаващите хора, макар и върли фенове на Шкода, да твърдим, че Шкода е Ауди. Шибаните шваби няма да оставят не-арийци да правят по-добри коли от тях (поне в холдинга).

 

А4-ката е 97г., 1.6-101к.с., ел. пакет, възд.възгл. и АБС, което е май най-базовото оборудване за този клас. А, има и газ-инжекция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито !!! много безаварийни километри!! ако човек има възможност да си купи ауди незам защо да си купува шкода, и да си кривим душата и да се лъжем всички знаем кое е по доброто.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито Миро!...И на жена ти честито :) Само безаварийни киломерти!!! След като си поровил за автомати - я кажи как вървят като кинти, че май ще требе и аз да оборудвам моята половинка с такова чудо...и тя има същия проблем със съединителя и скоростния лост.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам тея жени какво толкова се мъчат на тоя съединител, още повече, че по - мощните коли който съм карал от рода на 1.8D; 2,5D тръгват без газ. Автоматика ограничава възможностите за юркане, и хаби много феродовия диск но все пак честито и много безаварийни км!

 

Max, ти говориш за дизел! А там нещата са коренно различни от гледна точка на гаснене :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

=D> Честита нова пидобивка Миро!Със здраве да си кара г-жа Хашекова! \:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

maxrpm,

 

Братче ОСЪЗНАЙ СЕ! Какъв феродов съединител при автоматик бре!??!?! Какви пет лева, какво чудо?!?!?!?!?

 

Ето линк да се обучаваш http://images.google.com/imgres?imgurl=http://www.digest.net/alfa/FAQ/164/pb91/pb9141.jpg&imgrefurl=http://www.digest.net/alfa/FAQ/164/pb91/pb91-5b.htm&h=559&w=595&sz=50&hl=en&start=24&tbnid=ujSRZ2kNsjbzaM:&tbnh=127&tbnw=135&prev=/images%3Fq%3Dautomatic%2Bgearbox%26start%3D20%26ndsp%3D20%26svnum%3D10%26hl%3Den%26lr%3D%26client%3Dopera%26rls%3Den%26sa%3DN

 

 

Поздрави

 

PS: И за гасненето не съм съгласен! Докато при бензина ако паднат оборотите двигателя има шанс да развърти с ритане на газта при дизела няма шанс! Хихи, на бензин ня бях гаснал от 5 години, но на дизелчето в началото позагаснах 5-6 пъти. При катерене на бордюри де, ама ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PRR - я кажи де бъркам :) Вярно - бензина можеш да го "ритнеш", можеш да го "помпаш" за да не изгасне. Ама дизела - не е ли масово, че можеш да тръгнеш само с пускане на съединителя? Нямам идея, защото съм карал с такъв мотор само Тойота Авенсис и Фиат Брава. При тях дали си под голям наклон, дали ще качваш баир, все тая - все тръгват без зор само със самото пускане на педала. Успоредно паркиране в центъра и с двете правих само с пускане на съединителя, просто нямаха нужда от подаване на газ. При Шкода не е ли така? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ама за какво гаснене говорим при дизелчето?

жена ми няма много стаж, но като се качи на Кади-то, /дето съединитела отлепя много ниско/ кара без грешка. Пък двигателя - 1.9тди е като на Шкода. Голям фен съм на дизела...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и аз да се включа като върл фен на автоматиците и още по-върл фен на Ауди. Първо да ви е честита колата и искрено ви пожелавам да нямате проблеми със скоростната кутия. Някои от автоматичните скоростни кутии на Ауди имат проблем с избиването на масло от предния семеринг, дано не ви се случи нещо подобно. Глези я с качествено масло редовно :D

 

А какво не ти хареса в DSG-тата или нямаше вариант за нова кола с такава кутия?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.