Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Стоповете не светят.


jerk0main

Recommended Posts

Здравейте,

Става дума зая 120L '86-а

Преди време често се случваше като спра и сляза от колата да видя, че стоповете й светят, защото педалът не се връщаше съвсем и ключа долу оставаше натиснат.

После за 2 месеца я кара брат ми й като я върна се "похвали" че стоповете въобще не светят.

За всеки случай проверих бушоните - всички са ок, пък и не ми се вярва и двата стопа да са вързани на един бушон.

Мисля, че ключа долу при педала се е бъгнал, но има ли и друг вариант?

И да ме ориентирате - тоя ключ колко пари чини?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблемът ти е в стоп машинката. Или е се скапала от старост или ти сълзи спирачна течност от педала и я клепа. Относно цената на нова в магазин - има си раздел Магазини. Харесай си някой, завърти му телефона и провери цената.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изкарай двата кабела от стоп машинката и ги допри и виж дали ще светнат стоповете,ако светнат в нея е дерта.Нова последно взехме за 2.50 лв преди седмица две.Само един съвет ако я сменяш...на всички нови които съм виждал,като се монтира машинката,двете клеми стърчът надолу,ако е такава преди да я монтираш и обърни клемите нагоре с клещи,защото иначе кабелите слизат много ниско и е възможно да ги закачваш с крак при което или излизат или се чупят клемите.

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

И да допълна колегата с които заедно правихме въпросната машинака за 2,5 лв. Имах същият проблем с невръщането на педала. Огледаи дали ти капе спирачна течност ако е така се ориентираи за ремонт на главен спирачен цилиндър. Междудругото стоповете, аваериините, клаксона и интериорните лампи са на един бушон: номер 1. Маи имаше още нещо на него ама сега се не сещам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.