Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Да пожелаем успех на Левски тази вечер!


gogata

Recommended Posts

Колеги, нека независимо от това кой отбор харесвате, да пожелаем успех на Левски тази вечер! Всички знаем какъв отбор е Челси и колко трудно ще бъде на отбора ни тази вечер, затова нека го подкрепим, макар и в мислите си!Споделете колко от вас ще ходят да гледат сините на живо на стадиона?Кажете и евентуалните си прогнози за резултата...аз ще се радвам и на равенство.Това от мене, темата е яко офтопик, съжалявам ако тя подразни някой.Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

никога не съм харесвал особено нито левски нито цска,ама тръгнат ли да играят с отбори от другаде съм за тях.някак не ми се харесва да викам за челси щото съм от локо сф а левски са преди нас.всичко българско ми е мило и драго.така,че успех на левски и на цска и естествено на моя любим локо и на литекс най-много че са с най-голям шанс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.