Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Сини зони, сини знаци и скоби


tsanko

Recommended Posts

Наскоро познат ми се оплака, че му сложили скоба на колата, която е с инвалиден знак. Днес като минах покрай синята зона до БНБ видях едно пежо, пак със знак и скоба!

тва преди май не го правеха :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ти видя ли докога е валидна синята карта? Щото едно време не гледаха ама сега гледат. И като е стара - хоп скоба.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

до сега подобни карти съм виждал само на луксозни коли, не съм видял на някой дядка на ладата да кара болната баба до болницата така че с право им слагат скобите!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

до сега подобни карти съм виждал само на луксозни коли, не съм видял на някой дядка на ладата да кара болната баба до болницата така че с право им слагат скобите!!!

 

Съгласен съм с теб :) И на Odin требе да му сложат скоба, че ми писна като ходя да си взимам мацката от банката да нема къде да паркирам, а на Жоро колата си седи с инвалиден знак по цел ден отпред и заема паркомясто! И са некой да не се застъпи за него? Лъщи му колата, с мощен двигател, стикер на клуб Шкода - значи има кинти, а минава тънкана....абе МУТРА!!!

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мани, ебати простотията от тая община - вчера минах през Иван Асен ІІ - цялата е вече Синя зона, мамка им мръсна. Поне 10-15 коли със скоби видях. :smt067

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано за Иван Асен си беше крайно време. Тя и така е полу проходима. Вечни задръствания и т.н.

А и сме тръгнали към Европа. Там почти навсякъде центъра е синя зона. И не само големите улици ами и малките....

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам един познат, дето му бяха сложили една такава скоба. Гледал я, чудил се какво да прави, пък се сетил че има в багажника една от тея ножици с големите рамена и срязал катинара, и си взел и скобата после :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

до сега подобни карти съм виждал само на луксозни коли, не съм видял на някой дядка на ладата да кара болната баба до болницата така че с право им слагат скобите!!!

 

Съгласен съм с теб :) И на Odin требе да му сложат скоба, че ми писна като ходя да си взимам мацката от банката да нема къде да паркирам, а на Жоро колата си седи с инвалиден знак по цел ден отпред и заема паркомясто! И са некой да не се застъпи за него? Лъщи му колата, с мощен двигател, стикер на клуб Шкода - значи има кинти, а минава тънкана....абе МУТРА!!!

Поздрави!

 

Да бе! И мене тоя Жоро адски ме дразни! Паркирал си у центъро каруцата, заел место за 3 коли, че даже си плеснал и сеннико посред зима да му се не напука таблото от слънцето. А даже и инвалиден знак сложил да не му дигне некой лъскавия таралясник!

Айде техната мама селска...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано за Иван Асен си беше крайно време. Тя и така е полу проходима. Вечни задръствания и т.н.

А и сме тръгнали към Европа. Там почти навсякъде центъра е синя зона. И не само големите улици ами и малките....

 

Поздрави

 

Да, но там пътищата са идеални - няма дупки, има маркировки и знаци навсякъде, където трябва. Освен това пътищата са доста по-широки. А и хората взимат с пъти по-високи заплати и не е никакъв проблем да плащат за синя зона. А тук не стига, че си чупим колите по дупките, ами ни искат допълнително $.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.