Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Спортен Рапид отвъд Ла Манша


nage

Recommended Posts

Не знаех, че са продавали Шкоди дори чак в ЮКей, но ето - оказа се, че да - и както винаги се усеща специалното отношение на собствника. Макар и след като 2 години я е оставил да обрасва в храсталаци. Продава се за 80 лири ;о)

 

8e_1.JPG

"WINNING BIDDER WOULD BE ADVISED TO BRING A TRAILER AND SYTHE IN DAYLIGHT LOL :( SOMEONE MUST BE ABLE TO GIVE HER A NEW HOME I DONT WANT TO SCRAP IT.. JUST REMEMBERED THERE IS A TOWBAR FITTED TOO"

с една дума - бъдещия собственик да дойде да я вземе с ремарке и ... сърп :)) Дано я приюти някой, че не ми се дава за скраб.

Надявам се наистина да е така, а не просто да го мързи да изкоси храсталака...

 

http://cgi.ebay.co.uk/SKODA-136-RAPID-SPARES-OR-REPAIR-GO-ON-BE-DIFFERENT_W0QQitemZ290032495939QQihZ019QQcategoryZ100919QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

човеко в юкей е пално с шкоди.там е бил най-големия пазар за по-старите шкоди,само че когато излиза естел не я харесват в началото защото била нестабилна.после чехитя е стабилизират ама британците не я харесват.има обаче много такива които са се снабдили с такива колички.аз лично познавам шкода фен англичанин.и ми е казвал,че там сащо имат фенклуб и т.н.само,че преобладават 1000 мб че и по-стари.

дам дажи тук в сф има една 120-ка с десен волан и 5 скорости. :smt026

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото знам, Обединеното Кралство е бил един от най-големите пазари на Шкода извън Източна Европа.Също така, съм чувал, че там предимно са се търсели Рапиди и 110 R, тъй че нищо необичайно не виждам.Даже, ако не ме лъже паметта в Англия има и музей на Шкода...или поне музей, в който има изложени Шкоди. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.