Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

razmer na marku4eta???


Guest one

Recommended Posts

2метра ще ти стигне, ама за цена ще те излъжа. Нещо 2.50/метър ми се върти в главата, ама не гарантирам. И си вземи от дебелите турски скоби, щото китайските са ментаци и не стягат както трябва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми щуцерите са 6,5мм значи маркуча е и той там някъде. Те горе долу са стандартни тоя маркуч става и за обезвъздушителното кранче от пред и за отзад това малкото парче където съединява маркучите за парното. С доста грес и псувание става и за спирачните помпи до казанчето ;) Надявам се да съм помогнал

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

7мм вътре 10 вън малко късно пиша но дано съм полезен. Мах става за свръзката на парноито и казанчетата както си го описал ама за кранчето на парното да шибнеш такъв дебел маркуч. За вутрешният диаметър иначе си прав ако си имал предвид това извиняваи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.