Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Пазете се от този форум!!


drift

Recommended Posts

Аз пък не виждам нищо обидно във всичките тези 4 страници :roll:

 

drift човече, ти много си се наежил бе човек :!: :?:

Не не съм се наежил просто са глупави хората!!В още няколко теми пишат тия двамата и е страшно.Аз тоя форум спирам до го чета!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда повечето от този форум са големи комплексарчета и много консервативни.Те чули от някой си там ,че примерно ФВ,Мерцедес,Бмв и Японските коли са най-здравите и ако случайно се намери някой да си каже мнението което не съвпада с тяхното те ще го изкарат едва ли не страшно ограничен.Изобщо нямам повече какво да кажа за такива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вижте в цялата работа има огромна доза несправедливост. Имам предвид че Шкода-марка с над 100 години традици беше купена от концерн, който е създаден малко преди втората световна война по нареждане на Адолф Хитлер да прави Кюбелвагени(това се првежда нещо от рода кофомобил) за фронта! А въпроса с комплексираните момченца, нямам абсолютно никакво намерение да го коментирам. На един с Голф 4 му бях казъл че карам неговият автомобил ама нов за същите пари, които той е дал за бангия от Италия! И тези пари ги е броил кеш, а аз ще ги плащам 5 години! Оня даже малко се депресира! И сега не мога да разбера как може да се вадят накуп 20-30 хиляди за голфове, аудита, пасати, грохнали италиански бангии, като за същите пари можеш да си вземеш чисто нова Шкода, с ДЕ ФАКТО същите части, материали, и определено много по-качествена сглобка. Защото едно е автомобилът да се сглобява от чех, който всички в рода му до пето коляно са работили в този завод, друго е от разни гастарбайтери незнайно откъде отишли в Германия!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека си пишат.

 

Преди години (по точно февруари 2002ра) като се прибирах от Белгия и докарвах Vectra-та на влизане в София ме спря ченге (беше видял транзитния номер). И се почна "Документи и т.н.". Изсипах му цялата папка (а тя беше доста дебела) и му казах да се оправя. Той гледа, гледа и вика "Що взема Opel? Не можа ли да вземеш нещо по-така - Ауди, VW?". Отговора беше "НЕМА ПАРЕ"...Та още от тогава разбрах, че голяма част от хората в Бг не разбират нищо от коли. За тях има VW, AUDI, BMW, MERCEDES. Всичко останало е боклук. Като взех Шкодата доста подобни комплексари веднага задаваха въпроса "Що Шкода?". След 5мин разговор в който им се обяснява, че двигателя е VW, че колата върви повече от прилично, че возията не се различава от останалите а и разхода е много приличен (меко казано) почват да се почесват и казват "Аааа, ми то не било лошо....".

 

Абе накратко - майната им на комплексарите. Нека си карат прехвалените каручки. Пък нас нека ни е зле ;)

 

Поздрави

 

Евала за това мнение ;) И аз мисля по абсолютно същия начин!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шкода Фабия РС-1.9ТДИ-ПД-няма силови подобрения има сложен K&N филтър Аполо серия за точно този двигател-но той без чип(промяна на софтуерните настроики едва ли върши по-добра работа от нормалния филтър-заради дебитомера) 131(130)коня е заводски.Аз съм замислил подобрения по двигателя но на малко по късен етап!

 

Не можеш да си представиш каква работа върши чипът, аз си го смених на РС-а и на диното ми показваше 167 bhp и 400nm.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шкода Фабия РС-1.9ТДИ-ПД ...

 

Много сериозна кола е това ... аз съм се возил на Фабия ТДИ 101 кс и върви страшно много ... и на Голф 4 ТДИ 130 кс - и той върви адски добре ... а Фабия РС, с тоя мотор, направо не мога да си представя как ще дърпа :D

 

Между другото - имаш ли идея, Фабия РС има ли разлика в окачването в сравнение с нормалните Фабии, има ли някакви по-спортни елементи освен джанти/гуми, спойлери и т.н.

 

Айде и със здраве да я караш готината Фабийка :D

 

Да, има разлика в окачването, малко по-ниска е (с 5мм.), също така има по-големи спирачни дискове!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва не е верно. Даже е с 1 или 2мм. по високо от на нормална фабия. Така, че пишеш некви глупости :!:

 

За да не пълня темата с излишни мнения пускам в това мнение картинка с данните за който не вярва:

 

http://www.bgphoto.net/photos/10297/o63 ... 406250.JPG

 

Fabia RS е най-дясно на екрана. Както се вижда колата е с 10мм по ниска от другите като цяло, обаче просвета и е с 3мм по-висок тоест окачването е по-вдигнато от на нормална фабия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва не е верно. Даже е с 1 или 2мм. по високо от на нормална фабия. Така, че пишеш некви глупости :!:

 

Щом така казваш ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.