Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Чистачките


gogata

Recommended Posts

След дълго отлагане проблема с чистачките ме връхлетя с пълна сила, особено по дъждовете тези дни.Нямам си идея откъде да намеря чистачки с дължина 300 мм или дори малко по-малки, най-малките, които са по магазините(обиколих къде ли не) са 330 и не ме устройват.Нямаше да имам проблеми ако бях с оригиналните, на които се подменя само гумичката, но тях някой добродушен човечец ги изпочупи преди време.Споделете откъде бих могъл да намеря нови, моля ви.Мерси предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай да се разберем да се видим някъде.ICQ-to mi e 195 963 246 или на ЛС във форума.Само един въпрос, чистачките оригинални ли са или са от новите, но просто такъв размер, какъвто ми трябва?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Съжалявам,купих си вече.Извинявай, ама съвсем те забравих.Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.