Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

За или против отварянето на витошка


Guest

За или против отварянето на витошка  

16 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Знам, че под-форумът е "всеки за всичко" и всеки пише за каквото си поиска, и въпреки това искам да отбележа, че голяма част от "форумците" не ни интересуват събития от сорта "Витошка" или "Раковска" или каквото и да е, касаещо столичните проблеми. И без друго "националните" медии са претрупани от "столични" новини, не ми се чете същото в Шкода-форума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами Хашек, никой не те кара да четеш нали?

 

И на мене не ми се чете за Шкода 120 примерно и то не защото смятам че темата е безполезна, но просто не е в кръга на моите интереси.

 

А сега по темата - Витошка и сега не е пешеходна зона, редовно си минават разни мерцедеси и т.н., освен това си минават трамваи и освен това си минават автомобили, които пресичат Витошка. И това ако е пешеходна зона...?!?

 

По-добре да я отворят, но да елиминират паркирането по нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хашек,

 

Аз лично с удоволствие ще се включа в една дискусия относно улиците във Варна! Нали честичко наминавам към вас :D

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз бих се включил в дискусия за улиците на варна,нали на практика още една годинка ще си живуркам там че уча!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

никой не те кара да четеш

 

Колега izov, по тази логика дай да четем всеки спам, който ни се лепва тук във форума? Това е също спам, само че не с рекламна цел. Сигурно има достатъчно интернет форуми, касаещи софийските проблеми на уличното движение, дискусирайте там!

 

...на мене не ми се чете за Шкода 120 примерно...

 

Ами зависи колко широко си скроен, и какъв ти е мерогледът. Твоята Фабия (макар и 3-цилиндрова :mrgreen: ) е факт благодарение на своите предшественици, носещи същата тази емблема!

 

А сега по темата (въпреки че ме боли малкия Хашек за нея): по Витошка докато има трамваи не може и не бива да става пешеходна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами и моето мнение е че няма нужда да се отваря улицата - ще си има задръстване така или иначе, а и ще се паркира даже и да сложат не ограда, а противотанкови окопи. Аз по тази причина не ходя в центъра с кола от 2 години -. просто с кола стигам по-бавно, отколкото пеша.

 

Като е тръгнало на спам - да добавя и нещо.. което сега видях -

 

Хашек - надявам се си чул за това:

http://www.netinfo.bg/index.phtml?tid=40&oid=938409

 

ти май издирваше преди песни, покрай теб си ги припомних

Поздрави,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами госта съм аз, какво да се прави.. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хашек по - спокойно човече, защо се впрягаш толкова, не съм имал за цел да накарам хората от други градове да се чувстват кофти просто ми е интересно, защото като затвориха витошка ходя до центъра на магия, и ми е интересно дали ще я отворят. А че съм от спамерския картел за съжаление, не отричам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тази улица никога няма да заприлича на главната улица в пловдив варна или бургас както ми се иска на мен и на доста други хора. според мен трябва да я отворят и да си манват коли по нея но да е забранено да паркират всякакви лимозини,коли на инвалиди и камиони.

 

Хашек не ви пречи и вие да обсъждате някакви проблеми на Варна, няма да ги чета като не ме интересува, както и не чета за газови уредби. Не виждам да ма проблем да обсъждаме и нещо извън Шкодите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.