Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Колеги,


gogata

Recommended Posts

разбирам настроенията относно мен във форума.Ще си позволя да напиша същото, което написах в 1000МВ раздела и тук. За тази половин година или колкото е там, откакто пиша тук, ако щете вярвайте ми станахте много близки! Не знам дали е заради Шкодите или защото сте готини хора, най-вероятно е за двете.Много ми е съвестно за изцепките ми във Варна, но ми изникнаха проблеми,говоря за срещата ми с Миро,които не желая да обсъждам и да споделям.За Наско и Дончо причините бяха доста банални, но успяха да ме възпрепятстват. Честно да ви кажа, заболя ме от мненията, че съм "призрак", но те са разбираеми.Не зная какво мога да направя, за да промените мнението си за мен.Това беше от мен, ще се радвам ако мога да продължа да бъда част от този форум.

 

П.П. Срещата на 24.09. още ли е актуална?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, според мен мненията за "призрака" бяха съвсем на майтап. На всеки му се случва да се обърка нещо в последния момент, поне за мен е разбираемо това, което ти се е случило. И не виждам причина да не бъдеш повече част от "нас". По-важното е , че сега си отново на разположение и всичко е наред (надявам се), а за срещата колегите ще кажат :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе Гога - ти нещо полуде ли? На слeдващата сбирка просто ще почерпиш по една бира всички и ... ето реванша :) А моята бира ми я запази за по-натам, че аз на тази среща няма да мога да се появя за съжаление. Аре - по-спокойно го раздавай...всичко се поправя с бира!

P.S. Колеги - нали разбрахте, че имате по една бира от Гогата на срещата :)

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе Гога - ти нещо полуде ли? На слeдващата сбирка просто ще почерпиш по една бира всички и ... ето реванша :) А моята бира ми я запази за по-натам, че аз на тази среща няма да мога да се появя за съжаление. Аре - по-спокойно го раздавай...всичко се поправя с бира!

P.S. Колеги - нали разбрахте, че имате по една бира от Гогата на срещата :)

Поздрави!

Трябваше по-рано да се случи това, че докато бачках на складовете да го уредя с по-евтина бира :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гога,

 

Wellcome back :)

И няма да се пУашиш! На всеки се случва да се издъни. Аз толкова срещи пропуснах, пък никой не ме наби :)

Жалко само, че за 24ти няма да се видим. Уж комшии пък не можем да се засечем :( .

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гога, нема да се цепиш от колектива, щот'...нали знаеш... :lol:

пък и съм ти обещал биричка да пием, задето не ти се обадих на пътя за Варна кат се разминахме. така че се надявам да те видя на 24-ти!

PS: а на Велко ако му пазим бирата от всяка среща, докато се домъкне пак от Щатите, ще можем да го УДАВИМ в нея \:D/ \:D/ \:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, че мислите така.Радвам се и, че проявявате разбиране.Занапред ще се постарая да сведа подобни изцепки от моя страна до минимум.Поздрави на всички! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.