Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

проблем с блока


Guest Гого мото

Recommended Posts

Заварка не върши ли работа колега ?

Гол блок трудно ще откриеш , а цял двигател е към 700 - 800 лв. На Обиколна в Овча купел имат мотор и му искат към 700 , ам в какво състояние е ....

За алуминиеви заварки има една фирма "Светлана 92" мисля , че и името преди бензиностанцията на Петрол в Надежда в дясно по пътя от моста на Бакърена фабрика към ЕураТек ... там съм заварявал глава и нямаше проблем , само трябва да намериш добър шлаифист после.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шкодата ми е от Еуратек на реални 130000км.В един "щастлив" ден ми смеси маслото с вадата.Естествено първата ми мисъл е за гарнитура(само 9,90лв.) но неби.Блока е пукнат до уплатнителния пръстен на треи цилиндър и при натегната глава водата направо капе в маслото и го пресича.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ба къв зор ще види там да се сцепи освен някой спец да се е поолял с медните пръстени ... и все пак ако не я мързи може да се пробва да го завари и да я подсили отдолу , пък отгоре към ризите фрезиста ще го оправи.

Може да се пробваш с второ мнение , но пичовете тестват само с химикали ... срещу входа на мелницата има други заварчици на алуминий може и там да се пробваш ако се навият , после ще се върнеш при Светла само да го снима . До тез се стига по една уличка , която е в отсечката между двата завоя пред мелницата / отляво посока Малашевци / и в дъното отляво в някакви бараки преди някакъв портал , тез поне вземат по - евтино.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мога да дам координатите на една фирма, която от много отдавна се занимава с лепене в газова среда на алуминиеви детайли. Аз съм лепил картер там и още не е мръднал. Ако има възможност по-добре да се пробва, така или иначе сега двигателя ти е разглобен, най вероятно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има разни "химии" на Holtz, май се сипваха във водата и т.н. струват 20-на лева, проучвал ли си. За голяма пукнатина незнам дали ще помогне... но имам добри отзиви от няколко човека.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе незнам. Аз съм твърдо не за химиите. Пък и не мисля че на човека биха му помогнали особено при положение че сигурно го е разглобил двигателя вече.

1-во си мисля че трябв да опита да си го "закърпи", но ако му искат повече от 80лева да си търси двигател. Все пак моя го взех за 180лв напълно оборудван.Нека тогава да потърси някоя блъсната и да й гепи двг-то.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благадаря за одзивите.Химия от рода на дабавки в антифриза са изключени.Аз си мисля за лепене с двукомпонентни лепила/течен метал така наречен/.Работил съм Лактайд и Бизон,сега разбрах и за още едно лепило Перматекс.Някай знае ли нещо?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич, имам три двигателя и двата са с документи и са перфектни- единия ми е на колата.За парите ще се разберем- все пак си правим услуга.

Телефона ми е 0888/880837-Даниел

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.